Profesjonalne oświetlenie

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bogo28
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2022, 12:04
Profesjonalne oświetlenie

autor: bogo28 » 15 lis 2022, 11:49

Robię pracownię, ale nie wiem, jak ją dobrze oświetlić, żeby móc spędzać tam kilka godzin dziennie nie męcząc się nad stołem roboczym. Czy ktoś może mi doradzić?

jolaola
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2022, 17:01
Re: Profesjonalne oświetlenie

autor: jolaola » 14 gru 2022, 15:13

Jest wiele możliwości jeżeli chodzi o oświetlenia w pomieszczeniach, niektórzy wybierają kinkiety, inni lampy wiszące, niektórzy podłogowe, mi się na przykład bardzo podoba oferta do kuchni Pendant. Jest wiele interesujących lamp wiszących w nowoczesnym designie.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Profesjonalne oświetlenie

autor: Baks » 21 gru 2022, 9:43

Najważniejsze, to dobrać odpowiednią barwę światła, która będzie jak najbardziej zbliżona do światła dziennego. Na pewno unikaj białych ledów lub bardzo żółtych,

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Profesjonalne oświetlenie

autor: PiotrNiski » 11 sty 2023, 9:55

A może inteligentne oświetlenie i jego zdalne sterowanie? Moim zdaniem jest to opcja bardzo wygodna, bo można np. dostosować jasność do własnych potrzeb, co w przypadku takiej pracy jest niezwykle ważne :) Jak chcesz poczytać sobie więcej w tym temacie to odsyłam do ciekawego artykułu https://fhome.pl/blog/inteligentne-oswietlenie-domu-co-to-jest-jak-sterowac-oswietleniem/


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów