Konto bankowe dla studenta

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 492
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Konto bankowe dla studenta

autor: martan » 08 paź 2020, 7:56

Jakie polecicie konto bankowe dla studenta?

Gdzie załozyć?
http://www.forumbudowlane.pl/

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Konto bankowe dla studenta

autor: tetate » 08 paź 2020, 11:21

Wychodzę z założenia, że skoro mam przechowywać pieniądze w banku, to bank powinien być w stanie zarobić na nich dostatecznie dużo, aby opłacić koszta związane z funkcjonowaniem mojego konta oraz aby jeszcze zostało dla niego.
Poza tym studenci to dla banku łakomy kąsek, z tego względu, że podejmą kiedyś pracę zawodową, będą generowali pewien przychód.
Przyjrzyj się rankingom. Na stronach znajdziesz aktualne porównanie, co gdzie i za ile.

Baambo
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 11 wrz 2018, 19:46
Re: Konto bankowe dla studenta

autor: Baambo » 29 gru 2022, 15:58

gdzie warto teraz zalozyc konto dla mlodych ??

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Konto bankowe dla studenta

autor: emsti » 20 lis 2023, 11:23

Najlepiej sobie porównać W wielu przypadkach konta dla studentów mają lepsze warunki prowadzenia niz standardowe konta - chociaż nie zawsze tak jest i dobrze jest to na pewno zweryfikować ;)

tkmkula
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2023, 7:51
Re: Konto bankowe dla studenta

autor: tkmkula » 11 gru 2023, 18:35

Swoje konto znalazłem korzystając z rankingu kont osobistych. Według mnie dobrze sprawdzić pierwsze wszsytkie wady i zalety poszczególnych banków i wtedy zdecydować, który jest najlepszy dla nas

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 492
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Konto bankowe dla studenta

autor: martan » 27 gru 2023, 9:30

Od siebie polecam stronę: polakoszczedza.pl/konto-dla-studenta/

Można porównać sobie aktualne warunki kont bankowych dla studentów. Najlepsza promocje ma chyba mbank - jest darmowy oraz daje 500 zł premii.
http://www.forumbudowlane.pl/


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Grapeshot [Crawler], Kapolo i 18 gości

Gotowe projekty domów