Rura gazowa i szafki kuchenne

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

GWD
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2020, 16:46
Rura gazowa i szafki kuchenne

autor: GWD » 27 gru 2022, 14:14

Cześć wszystkim

Ogólnie mam taki problem, zresztą jak każda osoba zakładająca nowy temat, a mianowicie z zawieszeniem szafek kuchennych. Na wstępie zaznaczam, że mieszkam w bloku i nie jest to prywatne mieszkanie, ale do rzeczy.

Blisko 3 lata temu, w naszym bloku "założono" gaz, a jako, że mieszkam w lokalu komunalnym, założono również i u mnie, tzn na podłączenie się nie zgodziłem, ale rury "położono". Jako, że kuchnię miałem w opłakanym stanie, a szafki były powieszone na tak zwane "odwal się", osoby, które montowały rury, poszły po najmniejszej linii oporu i przeciągły rurę przy samym narożniku.

Tego roku odbył się generalny remont kuchni, m.in. położono płytki na ścianie.

Zamarzyła mi się kuchnia z meblami narożnymi i teraz mam problem.

Jako że ściany są kosmicznie krzywe, a żeby zachować kąty dla mebli, płytki zostały dość mocno wysunięte w przód, nawet 4 cm (przy samym narożniku - w innych miejscach dużo więcej), a co za tym idzie, rura od gazu również.

Nie chciałbym zniszczyć narożnej szafki oraz blatu i teraz nie wiem co tak naprawdę powinienem z tym zrobić.

Jestem w kropce. Kuchnia nawet nie jest w połowie umeblowana, nawet nie mam zlewu i ogólnie ciężko jest funkcjonować bez normalnej kuchni. Proszę o jakiekolwiek rady :(

Dziękuję serdecznie
Załączniki
1672145404112.jpg
1672145404101.jpg

Jakke09
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2023, 17:54
Re: Rura gazowa i szafki kuchenne

autor: Jakke09 » 06 lip 2023, 17:57

Problem tkwi w tym, że tam jest malutkie okienko i chcielibyśmy coś większego, myślimy o oknie dachowo balkonowym, jednak nim się zdecydujemy na taki wydatek to chciałabym się dowiedzieć.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów