normy jakosci w sklepie

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Cynek35
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2022, 11:56
normy jakosci w sklepie

autor: Cynek35 » 29 lis 2022, 15:52

Jak to z tymi normami jakości węgla jest? Warto jeszcze kupować ten dobry węgiel z dobrymi parametrami?

Elski
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2022, 10:09
Re: normy jakosci w sklepie

autor: Elski » 30 lis 2022, 11:27

Cynek35 pisze:Jak to z tymi normami jakości węgla jest? Warto jeszcze kupować ten dobry węgiel z dobrymi parametrami?


Uważam, że tylko taki. Mimo, że z dobrym ekogroszkiem papierami też jest trudno. Pamiętaj, że spalając brunatny albo kiepskiej jakości indonezyjski węgiel, który nie spełnia naszych polskich norma jakości – dlatego zostały one uchylone do kwietnia 2023 – sam sobie szkodzisz, sobie i rodzinie oraz otoczeniu. Oddychasz tym dymem, on osiada na glebę a potem jesz warzyw z przydomowego ogródka. Już oczami wyobraźni widzę żniwo jakie zbierze smog po 6 miesiącach oddychania nim. Smog skosi ludzi jak niedawna pandemia. Ja nie oszczędzam na opale, kupiłem wysokoenergetyczny Sztygar Ultra w sklepie internetowym, wcześniej przetestowałem 4 worki z marketu budowlanego – bo tam też jest dostępny. Nie ma kolejek, przepychanek. Sztygar nadal trzyma się wysokich norma jakości – widać to na parametrach i wyświetlaczu kotła. Spala się prawidłowo i prawie dymu nie ma. Oczywiście kupiłem 2 tony mniej i będę palił oszczędnie. :mrgreen:


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości

Gotowe projekty domów