Architekt wnętrz Rzeszów

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Architekt wnętrz Rzeszów

autor: Maciuszek87 » 10 mar 2020, 9:38

Jak ktoś ma w Rzeszowie albo okolicach jakiegoś sprawdzonego architekta wnętrz, czy sprawdzone biuro projektowe z doświadczeniem i wykształceniem branżowym, to chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo mam do wykończenia wnętrze mieszkania, które będzie remontowane, ale zupełnie nie wiem jak do tego podejść, sam nie mam żadnego sensownego pomysłu.

edward321
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:30
Re: Architekt wnętrz Rzeszów

autor: edward321 » 13 mar 2020, 14:52

Faktycznie mogę się zgodzić z tym, że to dobra opcja, na którą warto będzie zwrócić uwagę. Świetnie funkcjonujące biuro, gdzie pracują osoby z pasją, które lubią to robić więc do każdego kolejnego zlecenia podchodzą jak do wyzwania więc można oczekiwać, że coś sensownego będą starali się szukać.
edo

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Architekt wnętrz Rzeszów

autor: walery p » 19 mar 2020, 13:12

Ja bym chciał by mi pomógł architekt bo jest to świetna opcja dla ludzi, którzy chcieliby mieć piękne mieszkanie, ale sami nie do końca mają zmysł artystyczny i dekoratorski. Poza tym można czerpać od nich wiele inspiracji. Kompleksowym projektowaniem wnętrz zajmuje się to studio projektowe REDLICKI , a mają ciekawe pomysły na wnętrza. Kilkanaście propozycji możesz obejrzeć na stronie.

budlake
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2022, 17:21
Re: Architekt wnętrz Rzeszów

autor: budlake » 28 paź 2022, 20:50

Miałam problem z wypełnieniem wnętrza, tak żeby było fajnie i stylowo, ale równocześnie przytulnie w architekcie znajdzie się zawsze pomocna dłoń. Gdyby nie on mój dom wyglądałby jak katastrofa, bo ja sama za dużo rzeczy chcę posiadać i większość z nich jest kompletnie niepraktyczna i zbiera tylko kurz. Projektowanie wnętrz było błyskawiczne i zgodne z naszymi oczekiwaniami.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 125 gości

Gotowe projekty domów