Dobry producent naturalnej pościeli

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Fikol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 28 cze 2022, 7:57
Dobry producent naturalnej pościeli

autor: Fikol » 25 paź 2022, 8:01

Polecicie jakąś firmę, która oferuje naturalną pościel z wypełnieniem gęsim albo kaczym? Zależy mi na dobrej jakości produktach, które będą faktycznie z Polski i bez żadnego syntetycznego dodatku.

MariettaOri
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 09 mar 2022, 13:53
Re: Dobry producent naturalnej pościeli

autor: MariettaOri » 27 paź 2022, 10:51

Spróbuj wpisać w google w wyszukiwarce "Dobry polski producent naturalnej pościeli" powinno się coś wyświetlić ;) Można też jeszcze podjechać na jakiś zaprzyjaźniony targ etc ;)

Mania98
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 06 lip 2022, 11:54
Re: Dobry producent naturalnej pościeli

autor: Mania98 » 27 paź 2022, 11:32

Ja powiem, że dawno nie widziałam nigdzie naturalnego wypełnienia. Teraz to chyba tylko na wieś jechać żeby dostać gęsie pióra

Kurlet
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 01 sie 2022, 8:44
Re: Dobry producent naturalnej pościeli

autor: Kurlet » 28 paź 2022, 7:19

Na pewno znajdzie się taki wykonawca, który ma naturalne wypełnienia, nie może być inaczej, skoro nadal jest zapotrzebowanie. Może firmy takie jak Luxury Sweet Dreams - www.luxurysweetdreams.com nie mają jakieś wielkiej produkcji, ale naturalne kołdry i poduszki nadal są w przygotowywaniu.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Dobry producent naturalnej pościeli

autor: Baks » 28 paź 2022, 7:58

To może lepiej taką wypełnioną wełną owczą lub wełną z alpaki? Bardzo ciepłe i lekkie są, a dodatkowo łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy przejechać je parownicą Karchera z końcówką do odświeżania tekstyliów i już są świeże i czyste.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów