Czyszczenie powierzchni, czy to opłacalna branża?

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Baranek18
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:24
Czyszczenie powierzchni, czy to opłacalna branża?

autor: Baranek18 » 08 wrz 2020, 13:13

Czyszczenie powierzchni, czy to opłacalna branża? Po drugie, jak wejść w ten biznes, ale tak, żeby być całkowicie samowystarczalnym, również pod kątem technologii i zamówień. Może macie dobre doświadczenia w temacie.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Czyszczenie powierzchni, czy to opłacalna branża?

autor: Kasprowicz » 24 wrz 2020, 9:07

Czyszczę elewacje budynków sodablast systems. Zorganizowali mi indywidualny trening. Właśnie zaznaczyłem, że chcę w ten obszar wchodzić, bo miałem znajomości i szybkie wejście do tematu. Nauczyli faktycznie, a z czasem ogarniasz, co można zrobić. W przyszłości chciałbym też wejść do renowacji maszyn w przemyśle. Ale to może za 2-3 lata, jak już się tutaj zaaklimatyzuję. Polecam, bo praktycznie nie ma konkurencji. Praktycznie każdy, kto chce pracować przy oczyszczaniu, renowacji znajdzie robotę.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Czyszczenie powierzchni, czy to opłacalna branża?

autor: Baks » 20 paź 2022, 13:19

Sprawdź sobie rozwiązania firmy Karcher i przejrzyj blog na pestar-karcher. Tam jest wszystko dość fajnie opisane i samemu będziesz mógł zdecydować, czy warto Ci zainwestować w ten biznes i go prowadzić, czy raczej w Twojej okolicy perspektywy na solidny zarobek są słabe.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów