Hydroizolacja a elektryczne ogrzewanie podłogowe

Właściwa hydroizolacja zabezpieczy dom przed przenikaniem wilgoci i wieloma problemami z tym związanymi. Trzeba o niej pamiętać budując dom i modernizując istniejące budynki. Odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania hydroizolacji i potrzebnych materiałów, znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Tomek71
Hydroizolacja a elektryczne ogrzewanie podłogowe

autor: Tomek71 » 17 paź 2005, 13:56

Witam wszystkich i pozdrawiam,
chciałbym się poradzić w następującej kwestii: w nowowybudowanym mieszkaniu w bloku mam zamiar położyć w łazience płytki na podłodze na elektryczne ogrzewanie podłogowe. W kącie chcę wymurować sobie coś na kształt kabiny prysznicowej, ale bez brodzika, tylko zrobić lekki spadek na terakocie. Oczywiście pod prysznicem ogrzewania nie będzie, ale nie wiem jak zaizolować od wilgoci resztę podłogi z matą grzewczą, która będzie również narażona na wilgoć.
I drugie pytanie: jaką izolację i farbę zastosować pod samym prysznicem na ścianach? Nie będzie tam glazury.

dziękuję z góry za poradę

Tomek

Gość

autor: Gość » 17 paź 2005, 15:15

A może byś tak przemyślał jeszcze raz sprawę z brodzikiem? I sąsiad mieszkający pod tobą też będzie spał spokojniej.

Tomek71

autor: Tomek71 » 18 paź 2005, 7:13

Tak własnie robię i, kurcze, koncepcje zmieniają się jak w kalejdoskopie. W czym spora zasługa mojej Pani :) Aktualnie wygrywa opcja bez brodzika, ale jeśli z tym będzie duży problem, to przeforsuję wersję z nim. Mieszkanie na parterze.

T. Brzeczkowski

autor: T. Brzeczkowski » 18 paź 2005, 11:27

Nie musisz się obawiać, ja mam maty grzewcze w akwarium, w wodzie. Brodzik też podgrzewaj! www.nie-co.pl


Wróć do „Hydroizolacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów