Bateria prysznicowa z termostatem

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

duszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 04 cze 2013, 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Re: Bateria prysznicowa z termostatem

autor: duszek87 » 26 cze 2017, 18:27

Trochę czytałam o tej wcześniejszej i nikt się nie żalił. Poza tym dla mnie super wygląda!

gabi0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 20 mar 2014, 21:50
Re: Bateria prysznicowa z termostatem

autor: gabi0 » 20 gru 2017, 13:26

też niedawno szukałam baterii która bedzie pasowała do naszego prysznica. Trochę musiałam się naszukać zanim trafiłam na markę KLUDI. Prysznicowe baterie jak i te do łazienki czy kuchnii sprawdzają sie u nas świetnie.

naarie
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 22 lip 2018, 13:56
Re: Bateria prysznicowa z termostatem

autor: naarie » 11 lip 2019, 8:42

Moim zdaniem taka bateria prysznicowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Jeżeli wybierzesz produkt dobrej jakości, to na pewno posłuży na wiele lat. My w domu mamy klasyczną baterię, ale teściowie mają z możliwością regulacji i sobie chwalą.

keisha
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 17 mar 2010, 21:22
Re: Bateria prysznicowa z termostatem

autor: keisha » 25 mar 2021, 19:34

Ja mam normalną baterię prysznicową, niedrogą. Kupiłam razem z prysznicem w sklepie internetowym. Taka z termostatem wydaje mi się bardzo łatwa do zepsucia (się). ;-)

Iriqyxa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 71
Rejestracja: 27 cze 2022, 8:40
Re: Bateria prysznicowa z termostatem

autor: Iriqyxa » 03 paź 2022, 9:42

W sklepie SOTBE masz baterie łazienkowe w stylu skandynawskim oraz drobne akcesoria do późniejszej wymiany. Warto się nauczyć samodzielnego montażu. Nie jest trudny, w u nich znajdziesz masę wskazówek wykończeniowych i technik wzorniczych. Teraz wysokiej klasy baterie znajdziesz w cenie 200 – 300 złotych. W takich do 100 złotych to nie ma gwarancji występowania ceramicznej głowicy, a to z reguły najważniejsze.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 31 gości

Gotowe projekty domów