Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pawlak88
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:14
Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: Pawlak88 » 22 wrz 2020, 7:00

W wolnych chwilach w domu chętnie majsterkuje i tak powoli gromadzę różnorakie sprzęty, które moje majsterkowanie mogą wspierać. Więc jak ktoś z Was jest w stanie coś ciekawego zaproponować jeśli chodzi o firmy, które gwarantują dobrej jakości sprzęty i mają duży wybór elektronarzędzi to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: Kasprowicz » 24 wrz 2020, 8:11

Od kilku lat korzystam z oferty urządzeń PowerMat. Właściwie nieco przypadkiem gdzieś trafiłem na taki sprzęt w trakcie wykonywania jakiegoś zlecenia u klienta i okazało się, że świetnie się sprawdza, potem kupiłem od nich pierwsze urządzenia dla siebie, jakąś szlifierkę, potem pistolet do malowania i tak kolejne sprzęty od tej firmy kompletuje i zdecydowanie wybija się jakość wykonania.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: Baks » 27 wrz 2020, 20:55

Mi w lokalnym sklepie polecili sprzęt firmy Tresnar. Pierwsze urządzenie na jakie się zdecydowałem to szlifierka kątowa, potem doszła szlifierka taśmowa i tak z czasem uzbierało się sporo elektronarzędzi Tresnar. Oczywiście różnica między takim sprzętem a sprzętem dla profesjonalistów jest widoczna, jednak elektronarzędzia są wykonane solidnie i co najważniejsze, serwis je naprawia nawet po okresie gwarancji!

karik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:32
Re: Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: karik » 15 paź 2020, 21:27

W pracy używam sprzętu od AEG, dokładny model BEWS18-125BLPX-0 18V, widziałem, ze maja ten sprzęt w swoim oficjalnym sklepie na allegro. Ogólnie z urządzeń tej marki jestem zadowolony, fajną mają jakość za przystępne pieniądze

klaudia844
Aktywny
Aktywny
Posty: 143
Rejestracja: 06 cze 2016, 9:57
Re: Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: klaudia844 » 21 paź 2021, 16:51

Szlifierka kątowa, wkrętarka, wiertarka z dobrym udarem, może piła ukośnica, lutownica, czyli takie niezbędnik, must-have każdego pana domu. Cała reszte można wypożyczyć za niewielkie pieniądze jak będziemy potrtzebować. No i nie kupujcie elektronarzędzi w marketach budowlanych bo jakość jest fatalna. Polecam np. Budrent w Olsztynie - typowo zajmują się sprzedażą, serwisowaniem i prowadzą również wypożyczalnię elektronarzędzi.

wrocławskikrasnal
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2022, 13:52
Re: Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: wrocławskikrasnal » 14 lut 2022, 13:58

Najlepiej postawić na sprawdzoną jakość np. fischer polska.

fachowiec321
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2022, 12:51
Re: Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: fachowiec321 » 24 maja 2022, 12:54

Kupiłem tam wiertarkę udarową i jestem bardzo zadowolony :mrgreen:

fachowiec321
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2022, 12:51
Re: Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: fachowiec321 » 19 lip 2022, 13:35

Na pewno wkrętarka to must have.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: Baks » 29 wrz 2022, 8:11

Sprawdź sobie markę Tresnar oraz Hurry Up. Solidne elektronarzędzia, przemyślane wykonanie i dobre ceny. Do tego serwis znajduje się w Polsce i nie ma problemu z uznawaniem gwarancji, jak w przypadku towarów zakupionych od znanych, marketowych producentów.

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: emsti » 03 lip 2023, 11:49

Ja wychodzę z założenia ze sprzet do domu który , nie bedzie pracowal tak jak w np firmie remontowej , nie musi byc drogi i markowy .... A czemu ? Bo na swoim przykladzie powiem ze sprzety mam marketowe za grosze w porównaniu do firmówek , tak samo nimi pracuje i robia co mają robic , w momencie awarii kupuje nowe nie placac za naprawy czy serwisowanie , gdzie i tak wynosi mnie to nadal taniej jak za markowe ... Wiercą , wkręcaja ,tną i szlifuja wiec nie inwestuje w Marke tylko w to do czego sa przeznaczone .

Jeśli chciałbyś zresztą skompletować wyposażenie do domowego warsztatu skontaktuj się z nimi https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-reczne/szczypce-narzedzia-reczne/ Powinni coś podpowiedzieć.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2023, 6:10 przez emsti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krystianDD
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 04 lip 2023, 11:33
Re: Jakie elektronarzędzia polecacie kupić

autor: krystianDD » 05 lip 2023, 7:09

Ja od zawsze używam narzędzi Boscha i jeszcze nigdy nie musiałem nic wymieniać. ;)
No, ew. czasem trafi mi się jakaś Makita, ale to już mniej chętnie. :lol:


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów