Szukam dobrej firmy budowlanej

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Ronin
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 05 lip 2022, 7:56
Szukam dobrej firmy budowlanej

autor: Ronin » 21 lip 2022, 10:38

Kupiona działka i chcę realizować swoje marzenie o domu jednorodzinnym więc jeśli możecie mi pod tym katem coś poradzić, podpowiedzieć czy wybrać jednego wykonawcę czy różne firmy do poszczególnych prac to dajcie znać jak to wygląda i na co będzie można się zdecydować.

jamjedrek69
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2022, 13:56
Re: Szukam dobrej firmy budowlanej

autor: jamjedrek69 » 21 lip 2022, 13:59

OSTRZEŻENIE PRZED BRILLIANTHOUSE
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMA BRILLIANTHOUSE W IMIENIU KTÓREJ DZIAŁA JAKO PROKURENT MAŁGORZATA NATANEK. FIRMA WYSZUKUJE "FRAJERÓW" NA FIXLY I OFERTEO. NIE KOŃCZY BUDOWY JEDNOCZEŚNIE WYMUSZAJĄC SZANTAŻEM PŁATNOŚCI. ROBOTY SĄ WYKONANE TAK, ŻE ŻADEN KIEROWNIK BUDOWY NIE CHCE ICH ODEBRAĆ. MOGĄ SIE TEŻ ZGŁOSIC DO WAS Z FIXLY I OFERTEO JAKO TRADERBUD. SPRZEDAJĄ TEŻ MATERIAŁY NA ALLEGRO.

Kurlet
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 01 sie 2022, 8:44
Re: Szukam dobrej firmy budowlanej

autor: Kurlet » 16 wrz 2022, 10:33

Kompleksowa obsługa budowy przez jedną firmę to duży komfort więc jak ktoś nie ma czasu w pełni angażować się w budowę to będzie właściwy kierunek. Firma Eurodomy - www.eurodomy.pl realizuje taką pełna obsługę z 22 letnim doświadczeniem.

Rodro
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2022, 15:36
Re: Szukam dobrej firmy budowlanej

autor: Rodro » 16 wrz 2022, 15:46

Jak szukałem firm podczas budowy domu, zaufałem opinią zawartym na portalu konsumenta, kilka razy korzystałem z niego i nie żałuje polecam tam zaglądnąć przy wyborze firmy budowlanej.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów