Karta podarunkowa

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Awatar użytkownika
onamona
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:39
Karta podarunkowa

autor: onamona » 17 sie 2018, 8:54

Zostaliśmy zaproszeni z narzeczonym na wesele do znajomych. Zastanawiamy się nad prezentem dla młodych i wpadliśmy na pomysł, żeby kupić na prezent kartę podarunkową do sklepu meblowego np. do Abra meble. Wiem, że mają tam duży wybór mebli i dodatków w rożnym stylu. Młodzi są świeżo po kupnie nowego mieszkania i niedługo będą je urządzać. Mogliby kupić coś przydatnego a też nie chcemy im narzucać swoich pomysłów bo nie wiemy w jakim stylu będą urządzać mieszkanie. Co myślicie o takim pomyśle?

Kano
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 30 wrz 2016, 18:39
Re: Karta podarunkowa

autor: Kano » 18 sie 2018, 13:50

Według mnie świetnym wyborem, który jest dosyć oryginalny będzie kosz prezentowy, zerknij tutaj: http://naszekosze.pl/. Nie ma sensu kupować czegoś na siłę, a taki kosz zawsze zrobi wrażenie, bo można go skomponować w dowolny sposób. Inną opcją jest kupienie im czegoś do mieszkania, co będzie przydatne.

lukdoman75
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 22 lip 2015, 20:50
Re: Karta podarunkowa

autor: lukdoman75 » 04 wrz 2018, 10:13

A może pomyśleć o czymś do domu? Jakichś dodatkach, tekstyliach czy np serwisie obiadowym? Można też postarać się o "zakrojony na szerszą skalę" prezent. My na przykład postanowiliśmy z jeszcze kilkoma innymi rodzinami złożyć się na którąś z tych stylowych sypialni- młodzi się urządzają, więc prezent będzie w sam raz.

Distars
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2022, 21:01
Re: Karta podarunkowa

autor: Distars » 07 wrz 2022, 5:23

Moja przyjaciółka niedawno urodziła dziecko i chcę jej zrobić niespodziankę w postaci karty podarunkowej do jednego ze sklepów z artykułami dla dzieci. Czy możecie mi powiedzieć, gdzie mogę kupić takie karty podarunkowe?

Distars
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2022, 21:01
Re: Karta podarunkowa

autor: Distars » 07 wrz 2022, 5:31

Myślicie, że to byłby fajny prezent? W końcu dzieci często potrzebują czegoś dla nich na co dzień. Mam znajomą, która zawsze kupuje coś dla swojego dziecka.

Wlojislav
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2022, 21:17
Re: Karta podarunkowa

autor: Wlojislav » 07 wrz 2022, 5:32

W Polsce istnieje wiele różnych sklepów sprzedających artykuły dziecięce, na tej stronie można kupić smyk bon podarunkowy. Ta karta podarunkowa byłaby świetnym prezentem dla mamy dziecka. Przynajmniej moja koleżanka bardzo się ucieszyła z takiego prezentu. W końcu dziecko ciągle musi coś kupować, w tym zabawki. W tym sklepie możesz wydać kartę podarunkową na wszystko, co chcesz.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 42 gości

Gotowe projekty domów