Jakie meble do łazienki

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Majson
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2021, 8:32
Re: Jakie meble do łazienki

autor: Majson » 26 paź 2021, 8:43

oras1991 pisze:Zawsze można poprosić firmę, żeby zrobiła meble łazienkowe na zamówienie. My się właśnie zdecydowaliśmy na takie rozwiązanie i meble zrobili nam ludzie z Eterno Kuchnie na Wymiar z Katowic. Wyglądają bardzo fajnie i nowocześnie, a do tego są praktyczne.


Wybór odpowiedniego mebli będzie na pewno związany z tym, jaki to jest rodzaj nieruchomości Koszalin jest miastem, w którym ciężko znaleźć coś ciekawego. Polecam skoncentrować się na znalezieniu dobrej agencji.

michau79
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2021, 15:20
Re: Jakie meble do łazienki

autor: michau79 » 27 paź 2021, 15:23

My kupowaliśmy w sklepie internetowym unistal meble aruba białe użytkujemy ponad pół roku i możemy polecić. Mieli duży wybór.

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Jakie meble do łazienki

autor: Kayac » 27 sty 2022, 8:37

Braliśmy pod uwagę postawienie mebli na wymiar, nawet dopytywałam się w kilku studiach mebli, jednak cena mebbli na wymiar była znacznie wyższa niż cena mebli gotowych, tak wiec ostatecznie zdecydowaliśmy się na gotowy komplet mebelków i jesteśmy zadowoleni. Uważam, ze wygląda bardzo dobrze, poza tym jak na razie również dobrze się sprwadza. Aktualnie praktycznie wszystkie kosmetyki mam schowane w meblach (w poprzednim mieszkaniu miałam na widoku i jest to rozwiązanie mało wygodne pod kątem czyszczenia, na wszystkim zbierał się kurz....).

Meble łazienkowe polecam przejrzeć sobie na tej stronie. W sklepie jest duży wybór. Mamy ten komplet:
Obrazek

Awatar użytkownika
Trampek
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2016, 12:25
Re: Jakie meble do łazienki

autor: Trampek » 11 kwie 2022, 7:40

Jeśli masz kasę, to kupuj meble na indywidualne zamówienie. Stolarz Ci zrobi takie, jakie sobie wymarzysz i będą idealnie pasowaly do twojej łazienki. Ja korzystałem z firmy Kulenty i meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Pracownicy stworzyli mi oryginalny projekt mebli do łazienki w wizualizacji 3D i dzieki temu udało się ją super urządzić. Działają na terenie Warszawy i Lublina. Projekt jest u nich za darmo :) dowóz mebli i montaz tez.

MartaOs
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2022, 12:37
Re: Jakie meble do łazienki

autor: MartaOs » 15 kwie 2022, 12:20

ja szukam mebli na wymiar, ale chyba zamówię coś w internecie. Musze mieć szafkę nad pralką.

igdabrowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2022, 11:42
Re: Jakie meble do łazienki

autor: igdabrowski » 20 kwie 2022, 12:02

Łazienka 4,5m nie jest taka mała, ale trzeba toszkę pokombinować. Jestem właśnie po remoncie swojej o pow. 3,91 m2. Zmieściła się wanna 140 x75 cm, pralka i duży piec gazowy viessmanna. I jest komfortowo! Bardzo polecam zrobić półki wnękowe, np. Nad geberitem albo przy wannie/prysznicu. To spora oszczędność miejsca i dodatkowa przestrzeń na kosmetyki / przybory do mycia. Również baterie podtynkowe optycznie powiększają przestrzeń.
Załączniki
67164295446__F9761F3B-B557-4920-9854-7DEDB388F114.jpg

Peter Parker
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2022, 8:52
Re: Jakie meble do łazienki

autor: Peter Parker » 20 kwie 2022, 14:06

Ja zrobiłem kiedyś taką szafkę z metalowym stelażem i drewnem dębowym. Moim zdaniem pięknie się prezentuje. Do tego można wykonać resztę mebli w tym stylu. Np szafkę z zabudową nad pralkę. Więcej moich mebelków można zobaczyć tutaj; Moje meble z drewna.
Obrazek

anna40
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2021, 20:52
Re: Jakie meble do łazienki

autor: anna40 » 22 kwie 2022, 9:13

U nas świetnie sprawdza się ręcznikowiec -polecam doskonałego fachowca, który potrafi wszystko zrobić ze stali (np nowoczesne meble typu loft) , kabiny prysznicowe, lustra. Sami zobaczcie zdjęcia.

Jeśli ktoś zainteresowany proszę o meila: dominika.lolka@gmail.com...
Załączniki
20220127_092338.jpg
20220106_195728.jpg
20200914_125126 (1).jpg

domi.nika
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2019, 9:51
Re: Jakie meble do łazienki

autor: domi.nika » 02 maja 2022, 7:45

Peter Parker pisze:Ja zrobiłem kiedyś taką szafkę z metalowym stelażem i drewnem dębowym. Moim zdaniem pięknie się prezentuje. Do tego można wykonać resztę mebli w tym stylu. Np szafkę z zabudową nad pralkę. Więcej moich mebelków można zobaczyć tutaj; Moje meble z drewna.
Obrazek



fajne rozwiazanie takie meble, naprawde musze pomyslec nad zmiana szafek

Greeletron
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2022, 9:03
Re: Jakie meble do łazienki

autor: Greeletron » 09 maja 2022, 9:25

Peter Parker pisze:Ja zrobiłem kiedyś taką szafkę z metalowym stelażem i drewnem dębowym. Moim zdaniem pięknie się prezentuje. Do tego można wykonać resztę mebli w tym stylu. Np szafkę z zabudową nad pralkę. Więcej moich mebelków można zobaczyć tutaj; Moje meble z drewna.
Obrazek


też podbijam, super szafka i świetna robota! Sam robiłeś? Metalowy stelaż jakoś spawałeś cyz kupowany?

jabłonnka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:26
Re: Jakie meble do łazienki

autor: jabłonnka » 29 maja 2022, 19:11

Dużo ciekawych jest w salonie Bokaro Ładne, nowoczesne i funkcjonalne.

Ewa13
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2022, 13:31
Re: Jakie meble do łazienki

autor: Ewa13 » 06 wrz 2022, 7:17

Ja mam 4 m2 łazienkę i myślałam że sie nie zmieszczę ale dobrym rozwiązaniem jest zestaw mebli łazienkowych stojących, idealnie się wpasował w przestrzeń.

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Jakie meble do łazienki

autor: wazer » 30 maja 2023, 10:04

Pytanie. Gdzie trzymacie zapasowy papier toaletowy, ewentualnie inne drobiazgi i akcesoria higieniczne? Nie chodzi mi o szafki ale raczej koszyk przy toalecie itp?

A może kupić tego typu stojak na papier toaletowy?

https://www.calvado.com/lazienka/stojaki-podlogowe/stojaki-i-uchwyty-na-papier-toaletowy.html

Jak się to u Was sprawdza?
Obrazek

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jakie meble do łazienki

autor: tetate » 21 lip 2023, 11:20

Nigdy nie zamontowałabym wanny ,tylko prysznic z odpływem liniowym .Człowiek jak młody to bez problemu wejdzie do wanny ,im starszy tym gorzej .Pod prysznic można wjechać nawet na wózku inwalidzkim .

Sama łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem, tak wiec moim zdaniem warto jest zastanowić się nad pomocą projektanta:marengo-architektura.com

wiele udanych projektów łazienki ma ten projektant wnętrz z Krakowa.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów