Wielofunkcyjne ładowarki

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Adrian Bednarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 8:24
Wielofunkcyjne ładowarki

autor: Adrian Bednarz » 30 cze 2020, 8:30

Hej
Szukam jakiejś zbiorczej ładowarki, dzięki której będę w stanie ogarnąć ładowanie kilku sprzętów. Mam dość wpinania trzech czy czterech gadżetów do listwy i tworzenia małego siedliska kablowych węży. Listwa znajduje się pod biurkiem przy komputerze, więc podczas pracy strach ruszyć nogą, bo się jeszcze coś odłączy, a rozkładać sprzęty po wszystkich gniazdkach w mieszkaniu jest bez sensu.
Będę wdzięczny za rekomendacje jakichś sieciowych ładowarek.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Wielofunkcyjne ładowarki

autor: Baks » 30 sie 2022, 9:18

A o jakie sprzęty Ci chodzi? Różne końcówki do ładowania, różne moce ładowania... Trochę się musisz konkretniej określić.

andres42
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2023, 23:02
Re: Wielofunkcyjne ładowarki

autor: andres42 » 31 maja 2023, 23:18

Mam MBP 16" M1 i właśnie z tym wróciłem z 2-tygodniowej podróży do Wielkiej Brytanii i Włoch. Jest niezgrabny, ale wtedy nie musiałem pakować ładowarki Apple, więc to dobry kompromis. że włożenie amerykańskiej wtyczki było trudne dzięki funkcji zabezpieczającej przed dziećmi, którą dorosły jako dorosły, taki jak ja https://nox.tips/ https://xender.vip/ , miał trudności z rozgryzieniem lol. Ale w końcu się udało, nie ma problemu, gdy już to zrozumiesz.

Zastrzeżenie: moja firma wykonała projekt przemysłowy gen. 1 paszportu (USB-A). więc mogę być trochę stronniczy. :)


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów