Prawidłowy montaż bramy garażowej: na co zwrócić uwagę?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Prawidłowy montaż bramy garażowej: na co zwrócić uwagę?

autor: Redakcja » 11 lip 2018, 14:59

Bramę garażową rzadko montujemy samodzielnie, warto jednak wiedzieć, jakie są zasady jej montażu. Pozwoli nam to świadomie kontrolować przebieg... Prawidłowy montaż bramy garażowej: na co zwrócić uwagę? >>
Redakcja

kont77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 12 mar 2018, 8:53
Prawidłowy montaż bramy garażowej: na co zwrócić uwagę?

autor: kont77 » 11 lip 2018, 14:59

Niby warto wiedzieć jak to się prawidłowo robi ale i tak przeważnie skorzystamy z firmy, która nam zamontuje bramę. Z jednej strony jak się wie, to można patrzeć na fachowców czy robią wszystko ok. Chociaż każdy producent ma trochę inne rozwiązania i jak ma się nowe bramy to już nie tak łatwo stwierdzić czy jest ok. Widziałem jak montowano te bramy rolowane (jak roleta) od Hormanna i to zupełnie inna bajka niż moje segmentowe. Nie wiem czy sam bym się podjął jej montażu. Raczej nie.

Jasminka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2022, 16:08
Prawidłowy montaż bramy garażowej: na co zwrócić uwagę?

autor: Jasminka » 27 lip 2022, 7:09

należy dobrac odpowiednią automatykę do bramy - jej wielkości i cieżaru. My mamy bramę segmentową i automatykę kupioną z firmy BFT. Montował i programował fachowiec, także wszystko działa tak jak należy. Ogromna wygoda nie musieć wysiadać z samochodu, żeby otworzyć bramę garażową.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów