Oczyszczacz powietrza

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Oczyszczacz powietrza

autor: yaska » 21 wrz 2021, 23:14

Posiadacie? Polecacie? Na co zwrócić uwagę? Myślę o Toshiba CAF-X116XPL.
Wizualnie bardzo mi się podoba, ale chętnie poznam opinie użytkowników

Awatar użytkownika
Aldigi
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 08 paź 2013, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Re: Oczyszczacz powietrza

autor: Aldigi » 23 wrz 2021, 16:32

Wszystko zależy od tego jaką realnie powierzchnię obsłuży. Zwykle na 1 pokój wystarcza tylko.

PanTofel
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2021, 14:39
Re: Oczyszczacz powietrza

autor: PanTofel » 30 wrz 2021, 14:43

yaska pisze:Posiadacie? Polecacie? Na co zwrócić uwagę? Myślę o Toshiba CAF-X116XPL.
Wizualnie bardzo mi się podoba, ale chętnie poznam opinie użytkowników


Zwróć uwagę na powierzchnię jednego pokoju/przestrzeni otwartej, nie całego mieszkania. Jedno urządzenie nie jest w stanie przefiltrować kilku pomieszczeń jednocześnie, głównie za sprawą zbyt słabej cyrkulacji powietrza między pomieszczeniami.

Jeżeli Toshiba Ci się podoba to możesz też rozważyć zakup mniej wydajnego modelu do 60m2, w pakiecie z drugim, do sypialni np. Toshiba CAF-X83XPL

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Oczyszczacz powietrza

autor: Baks » 19 lip 2022, 10:30

AF 100 / AFG 100 od Kärcher zdecyowanie. Posiadałem AF, przeszedłem na AFG i nie wyobrażam sobie teraz zamienić go nic innego.

beatacionek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2022, 16:35
Re: Oczyszczacz powietrza

autor: beatacionek » 24 lip 2022, 12:51

U mnie oczyszczacz powietrza sprawdza się perfekcyjnie w kuchni. Za każdym razem gdy spalę coś w piekarniku, nastawiam oczyszczacz na pełną moc, i po 10 minutach nawet da się oddychać


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów