Wybór instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika w domu to instalacja składająca się z paneli słonecznych, falownika i odpowiedniego okablowania. Instalacja fotowoltaiczna pozwala wykorzystać energię słoneczną jako nieograniczone źródło zasilania. Panele słoneczne to połączone ogniwa fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Dowiedz się czy warto inwestować w fotowoltaikę i jak starać się o dofinansowanie do niej. Poznaj plusy i minusy wykorzystania energii słonecznej jako odnawialnego źródła energii.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Tomek1953
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2021, 2:22
Wybór instalacji fotowoltaicznej

autor: Tomek1953 » 29 wrz 2021, 2:27

Z uwagi na koniec "eldorado" w kwestii dotacji na fotowoltaikę chciałem jeszcze załatwić sobie je w tym roku.

Rzuciła mi się w oczy oferta : https://kenpol.sklep.pl/product-pol-1327-Zestaw-Fotowoltaiczny-o-mocy-10kW-z-montazem.html

Czy jest to dobra oferta cenowo?
Na co zwrócić uwagę?

Aneta.lis96
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2021, 13:16
Re: Wybór instalacji fotowoltaicznej

autor: Aneta.lis96 » 27 paź 2021, 10:52

Jeśli chodzi o dobrą firmę fotowoltaiczną, to polecam z czystym sumieniem SPR-Polska. Bardzo profesjonalni i doświadczeni pracownicy i szybki montaż. Dodatkowo w ofercie mają wydajny, nowoczesny sprzęt, co jest wymogiem, żeby inwestycja się opłaciła. Jeszcze raz bardzo polecam!

Lena80
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:07
Re: Wybór instalacji fotowoltaicznej

autor: Lena80 » 07 sty 2022, 11:32

Rzetelna firma zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi nie od dziś jest firma Hymon. Działa na terenie całej Polski i ma dość realne terminy realizacji. sama z nimi współpracowałam i jestem z et współpracy zadowolona.

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Wybór instalacji fotowoltaicznej

autor: draczek » 10 sty 2022, 14:45

U mnie to firma edison energia montowała instalację, mają nowoczesne panele, wydajne i trwałe. Poza tym zrobili też audyt pomontażowy i wszystko do dziś jest w porządku.

maja.s91
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 maja 2021, 11:53
Re: Wybór instalacji fotowoltaicznej

autor: maja.s91 » 14 sty 2022, 10:31

to moze strefa energii? bardzo duzo osob poleca

kamilp1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 18 maja 2021, 12:23
Re: Wybór instalacji fotowoltaicznej

autor: kamilp1991 » 25 sty 2022, 12:43

maja.s91 pisze:to moze strefa energii? bardzo duzo osob poleca



ja tez polecam, super robote robia :D

Ronin
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 05 lip 2022, 7:56
Re: Wybór instalacji fotowoltaicznej

autor: Ronin » 05 lip 2022, 8:11

Taka firma jak Solarna Polska podejmuje się wykonywania instalacji fotowoltaicznych. Na ich stronie dostępne są informacje o stosowanych panelach, przygotowywana jest także oferta komponentów potrzebnych do wykonywania instalacji.

Danmak
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 kwie 2023, 11:10
Re: Wybór instalacji fotowoltaicznej

autor: Danmak » 27 lip 2023, 13:11

W sprawie instalacji paneli słonecznych możesz się zgłosić do biura obsługi klienta przy Os. Centrum C 1/63 w Krakowie. Panowie doradzają w sprawie dopasowania rozwiązań technicznych, montują i serwisują, a przy okazji dotrzymują założonych terminów.


Wróć do „Instalacje fotowoltaiczne i panele słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów