"Kera" Firma Usługowo-Handlowa Arkadiusz Kłeczek

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Klaczek1232
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2022, 11:35
"Kera" Firma Usługowo-Handlowa Arkadiusz Kłeczek

autor: Klaczek1232 » 27 maja 2022, 11:39


Klaczek1232
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2022, 11:35
"Kera" Firma Usługowo-Handlowa Arkadiusz Kłeczek

autor: Klaczek1232 » 27 maja 2022, 11:39

UWAGA!!! Oszust. Znalazł sobie sposób na życie. Bierze zaliczki i kontakt sie urywa. Wyśla niestworzone historie o kolejnych obsuwach, pożarze warsztatu. Arkadiusz jest żenujący. Koniec okradania ludzi. Sprawa trafia na policję. Omijać z daleka tego złodzieja!!! Wszystkie pozytywne komentarze są ustawione.

adrianc2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2022, 16:58
"Kera" Firma Usługowo-Handlowa Arkadiusz Kłeczek

autor: adrianc2 » 01 lip 2022, 17:01

UWAGA!!! OSZUST !!! - Popieram w 100% opinie Pani Marta.D i pana Klaczek . U mnie pobrał zaliczkę w styczniu naobiecywał złote góry . Jest Lipiec a ja dalej nie mam mebli - KŁAMIE NA KAŻDYM KROKU . Uśmiercił już pół swojej rodziny - z wymówkami dlaczego nie przychodzi . Począwszy od że miał PRZED ZAWAŁ -jest w szpitalu kolejno ,Pracownik uciął sobie Palce , kolejno śmierć Teścia , skończywszy na pożarze warsztatu . Jest to Pan niekompetentny To co wypisywał do mnie w wiadomościach sms nie mieści się w głowie . UWAGA PROSZĘ MI WIERZYĆ . Posiadam pełną dokumentacje z tym Panem . Moja głupota i łatwowierność . SPRAWĘ ZGŁASZAM DO PRAWNIKA.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości

Gotowe projekty domów