Hydroizolacja + płytki EPDM - balkon

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Grzegorz8808
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2022, 12:28
Hydroizolacja + płytki EPDM - balkon

autor: Grzegorz8808 » 27 cze 2022, 12:41

Witam serdecznie. Jestem nowy na forum nie do końca wiemy się czuję po tym wszystkim porusza dlatego zakładam nowy temat z prośbą o wyrozumiałość :)
Mam dwa balkony na których mam na chwilę obecną gołą wylewkę a ścianę ocieplona styropianem i zaciagnieta siatka, bez tynku elewacyjnego. Mam pytanie czy to co chcę zrobić to przerost formy nad treścią czy może rzeczywiście jest z tym jakiś sens ? Chciałbym na początku na posadzce zastosować folie w płynie plus okleić taśmami izolującym miejsca w których ściana łączy się z balkonem potem na to chciałbym nakleić matę EPDM połączyć się oczywiście z zakładką 10 cm innymi gumami EPDM i dopiero na to położyć płytki EPDM czyli te takie gumowo tartaniwe. Jest w tym sens? Czy ktoś to przerabiał i ewentualnie Co zrobić aby woda nie zbierała się na posadzce pod całością jak to dobrze zaizolować?

Pokesz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2022, 20:09
Re: Hydroizolacja + płytki EPDM - balkon

autor: Pokesz » 30 cze 2022, 12:14

U mnie idealnie sprawdziły się płytki od STEINBALU + hydroizolacja.

fachowiec321
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2022, 12:51
Re: Hydroizolacja + płytki EPDM - balkon

autor: fachowiec321 » 19 lip 2022, 13:28

Ja używałem Atlas Woder Duo i sprawdził się świetnie.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości

Gotowe projekty domów