Obrazy na ścianie

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Obrazy na ścianie

autor: Tomek5 » 02 kwie 2020, 6:57

Tańszą opcją będą plakaty na ścianie.Plus jest tutaj również ten, ze jak przestanie nam się aktualna dekoracja podobać, plakat zawsze będziemy w stanie wymienić na inny bez ponoszenia dużych kosztów.W przeciwieństwie do obrazów.

Warto jest jednak zadbać o odpowiednie obramowanie. Ze swojej strony polecam kontakt z producentem ram do obrazów. Dzięki temu bedziecie w stanie zamowić znacznie oryginalniejsze obramowania niż w potencjalnych sklepach.

W ostatnim czasie modne jest złoto jak tutaj:
Obrazek

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Obrazy na ścianie

autor: Dariusz80 » 03 mar 2021, 21:07

Myślę, że możesz sprawdzić także ofertę pracowni Art-kruk z Warszawy. Zajmują się tworzeniem oryginalnych obrazów malowanych ręcznie na indywidualne zamówienie. Dla mnie wykonali przepiękny obraz na kamieniu oraz płótnie. Jestem bardzo z niego zadowolony i na pewno w przyszłości skorzystam jeszcze z ich usług.

antarian
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2021, 4:36
Re: Obrazy na ścianie

autor: antarian » 04 mar 2021, 10:51

Według mnie twórca artykułu zalinkowanego w pierwszym poście ma rację, obrazy na ścianie w salonie powinny być zawieszone nieco niżej.

beata.lisek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:51
Re: Obrazy na ścianie

autor: beata.lisek » 08 mar 2021, 11:55

Obrazy, jak i światło, czy zasłony robią niezwykły klimat w pomieszczeniu. A fajne materiały na tkaniny znajdziesz tutaj: https://www.mir-tex24.pl/12-tkaniny

Marbork
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2022, 20:24
Re: Obrazy na ścianie

autor: Marbork » 25 kwie 2022, 20:33

Paparoach pisze:
Kosmiczni pisze:Wystroj wnetrza jest sprawa bardzo indywidualna. Nie uwazam powieszenia obrazow wyzej za bład. Wlasciwie, osobiscie planuje wystroj mieszkania na wyczucie, a nie na podstawie porad. Mi sie osobiscie marzy cała ściana w salonie zawalona obrazami niemalże od podlogi aż do sufitu :)

Taka cała ściana w obrazkach różnego formatu naprawdę może wyjść fajnie , zastanów się czy np. gdzieś zamiast jakiegoś jednego obrazka nie dać lustra :) to może być fajne , wszędzie zdjęcia w ramkach , obrazki a w takiej samej ramce gdzieś zamiast zdjęcia lustro :)


Gdzieś nawet same bogato zdobione ramki widziałem z gołą ścianą wewnątrz i wyglądało to zacnie.

Kazikdobry
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:07
Re: Obrazy na ścianie

autor: Kazikdobry » 12 maja 2022, 12:57

Zdecydowanie stawiam na fotografię zamiast obrazów!!

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Obrazy na ścianie

autor: Kayac » 20 cze 2022, 9:37

Można również zastanowi się nad obrazami na ściany ręcznie malowanymi. Mamy wielu dobrych artystów w Polsce, a obrazy takie nie muszą wcale kosztować fortuny.

Od siebie polecam przejrzeć sobie obrazy na tej stronie:obrazysztuki.pl

Jest tutaj wiele pięknych ręcznie malowanych propozycji:
Obrazek


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów