Ogrodzenie

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Ogrodzenie

autor: agus123 » 31 maja 2022, 11:58

No ja akurat bardzo chętnie wykorzystam zdobytą tutaj wiedzę w praktyce. Sama jeszcze nie wiem na jakie ogrodzenie się zdecydować. Wybór jest naprawdę duży, a mi zależy na tym aby go nie żałować. Póki co mam pewność, że zdecyduję się na coś z szerokiej oferty firmy Posesja Plus. Poza tym, że jej ogrodzenia są w rozsądnych cenach, są też dobrej jakości, więc na pewno przez długie lata prawidłowo będzie pełnić swoje funkcje. Własnie dlatego jej oferta od razu mnie zainteresowała.

Boryskot
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2022, 13:19
Re: Ogrodzenie

autor: Boryskot » 05 cze 2022, 10:10

Próbuję ustalić, jak długo może zająć zbudowanie muru od zera. Łączna długość ogrodzenia pewnie sięgałaby ok. 200m, jeszcze czekam na dokładne pomiary. Wiadomo, że wykonawcy będą zapewniać o ekspresowym tempie. Wiem że chce wykorzystać taką betonową podmurówkę.
Ale tak w roboczogodzinach, to na jakiej podstawie oszacować?


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów