Wichman Kazimierz. Naprawa i serwis sprzętu AGD

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

oszukany2022
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2022, 20:51
Wichman Kazimierz. Naprawa i serwis sprzętu AGD

autor: oszukany2022 » 04 cze 2022, 20:56

Artykuły Gospodarstwa Domowego - Naprawa Wichman Kazimierz. Naprawa i serwis sprzętu AGD >>

oszukany2022
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2022, 20:51
Wichman Kazimierz. Naprawa i serwis sprzętu AGD

autor: oszukany2022 » 04 cze 2022, 20:56

naciągacz i oszust.zepsuła mi się zmywarka.zadzwoniłem pan przyjechał.za naprawę skasował 200zł.zmywarka pozmywała jeden dzień.Po jednym dniu zmywania zmywarka znowu się zepsuła.Miała dokładnie takie same objawy jak przed naprawą.Zadzwoniłem pan powiedział ,że przyjedzie jak mu znowu zapłacę za dojazd i naprawę [na swojej stronie reklamuje się,ze nie pobiera opłaty za dojazd}. Każdy serwis agd daje jakąś gwarancje na wykonaną pracę i wykonaną usługę.Ten jegomość nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności, Straciłem 200zł i dalej mam zepsutą zmywarkę.Niech wszyscy klienci którzy szukaj serwisu agd, niech omijają ten zakład szerokim łukiem


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

Gotowe projekty domów