Przydomowe boisko

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

andrzejparko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 09 kwie 2014, 10:03
Przydomowe boisko

autor: andrzejparko » 14 wrz 2015, 22:42

Mam spory kawałek pola, które zamierzam przeznaczyć na boisko. Ziemia leży odłogiem, a dzieciaki nie mają gdzie grać. Mam nawet kilku chętnych, który dołożą $, aby projekt powstał. Co waszym zdaniem takie boisko powinno mieć, aby było komfortowe i bezpieczne?

EldorRado56
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 02 wrz 2015, 9:10
Re: Przydomowe boisko

autor: EldorRado56 » 15 wrz 2015, 17:44

fajny pomysł ale obawiam się ze cala okolica będzie się schodzić

Awatar użytkownika
Alfafan
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 05 lut 2015, 19:30
Re: Przydomowe boisko

autor: Alfafan » 18 wrz 2015, 11:36

Super pomysł. Jak byłem mały to o takim marzyłem :)
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Awatar użytkownika
zuraw68
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 05 lut 2015, 20:28
Re: Przydomowe boisko

autor: zuraw68 » 18 wrz 2015, 11:38

Zgadzam się. Świetny pomysł.
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

wikkis
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2015, 16:38
Re: Przydomowe boisko

autor: wikkis » 05 gru 2015, 21:59

andrzejparko pisze:Mam spory kawałek pola, które zamierzam przeznaczyć na boisko. Ziemia leży odłogiem, a dzieciaki nie mają gdzie grać. Mam nawet kilku chętnych, który dołożą $, aby projekt powstał. Co waszym zdaniem takie boisko powinno mieć, aby było komfortowe i bezpieczne?


Powinno mieć dobrej jakości siatki na piłkołapy, no chyba że chcesz co chwilę przerywać grę i mieć do naprawy sporo szyb oraz do malowania elewację. My mamy na naszym boisku siatki zabezpieczające z symaru. Są wykonane z polietylenu i bardzo elastyczne. Dzięki temu piłki nie wypadają poza obręb boiska.

krzewiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 cze 2015, 17:06
Re: Przydomowe boisko

autor: krzewiasty » 16 gru 2015, 12:46

Za dzieciaka się trochę grało :-) Ważne żeby grunt był dobrze utwardzony (w sensie zbity) no i trzeba zadbać o dobrej jakości murawę.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Przydomowe boisko

autor: Dżasmina » 10 sty 2016, 12:13

super pomysł!! Przynajmniej dzieci będą miały motywację żeby wyjść z domu a nie siedzieć przed komputerem.

herbii
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2021, 10:07
Re: Przydomowe boisko

autor: herbii » 02 cze 2022, 14:48

Na przydomowe boisko, to najlepiej sztuczna trawka zasypana piaskiem albo poliuretan... ewentualnie płytki polipropylenowe.

Najlepiej robić od razu boisko wielofunkcyjne


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości

Gotowe projekty domów