Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

Fotowoltaika w domu to instalacja składająca się z paneli słonecznych, falownika i odpowiedniego okablowania. Instalacja fotowoltaiczna pozwala wykorzystać energię słoneczną jako nieograniczone źródło zasilania. Panele słoneczne to połączone ogniwa fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Dowiedz się czy warto inwestować w fotowoltaikę i jak starać się o dofinansowanie do niej. Poznaj plusy i minusy wykorzystania energii słonecznej jako odnawialnego źródła energii.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Norek77
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:09
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: Norek77 » 18 sty 2022, 22:15

A komuś może montowala panele firma z Rabki - Revolt? Mieliśmy spotkania z przedstawicielami kilku firm zajmujacych się montazem i ich oferta wydaj mi się najlepsza. Podoba mi sie ich profesjonalne podejście do klienta. Ale chętnie dowiem się o nich coś więcej od kogoś kto korzystał z ich usług.

tureqt0
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:46
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: tureqt0 » 20 sty 2022, 22:00

A ja polecę Hymona. U mie sie sprawdził. I w domu i w firmie. Trafiłem na całkiem fajnych ludzi u nich. I handlowiec i cała ekipa montująca. Duże doświadczenie, co było widać od początku.

kominkivector
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2021, 17:33
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: kominkivector » 21 sty 2022, 17:10

Polecam firmę VECTOR Jakub Modrzyński, konkretne rozwiązania i ekipa która stosuje certyfikowane systemy wykonane zgodnie ze sztuką. Tel. kontaktowy 666 241 221

kamilkamsd
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2021, 6:22
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: kamilkamsd » 28 sty 2022, 7:45

Moim zdaniem do paneli fotowoltaicznych tylko firma Wasta. Ostatnio u nas montowali i jestem ogromnie zadowolony z całej współpracy. Ponadto wszystko udało się ustalić i terminowo wykonać. Montowali u mnie fotowoltaikę w firmie i jeśli ktoś szuka takiego samego rozwiązania to może się z nim zapoznać.

Awatar użytkownika
konstant877
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 22 sie 2015, 15:28
Lokalizacja: Kolonia Dolna
Kontaktowanie:
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: konstant877 » 14 mar 2022, 20:38

Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie jak skorzystasz z rekomendowanych rankingów firm fotowoltaicznych. Trafiłem ostatnio na bazę firm fotowoltaicznych w Polsce. Bardzo dużo można przeczytać opinii o firmach w Polsce, które oferują sprzedaż paneli fotowoltaicznych z montażem.

Tobiasz2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2022, 15:59
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: Tobiasz2000 » 19 mar 2022, 16:03

Jestem z Mazowieckiego i szczerzę mogę polecić TANIEKILOWATY. Skusiłem się na ich usługi z racji polecenia firmy przez znajomego, który zakładał instalację fotowoltaiczną z tej firmy jeszcze w tamtym roku. Wszystko dopięte na ostatni guzik, pracownicy kompetentni, posiadający dużą wiedzę techniczną i na temat oferowanego produktu. Szczerze polecam.

Awatar użytkownika
Dankaled
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:32
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: Dankaled » 24 mar 2022, 12:30

Hej, polecam Wam firmę AS Energy - to jest hurtownia fotowoltaiczna znajdziecie u niej panele fotowoltaiczne i produkty uzupełniające do nich np. konstrukcje pod panele fotowoltaiczne od czołowych producentów - np. Sharp, Jinko Solar, Solis.

scesny
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 09 sie 2021, 8:58
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: scesny » 29 mar 2022, 13:06

Ale że hurtownia? I ja mam kupić panele i sam je zamontować? A jak mi się chałupa spali to kto będzie winny? Hurtownia? Raczej będzie to miała gdzieś. Jak instalacja ma być zrobiona porządnie to musi być i firma z doświadczeniem i odpowiednimi zasobami. I firma musi istnieć parę lat. Wszyscy niby dają gwarancje na 12-15 lat a niektóre firmy istnieją góra 2 lata. To jak to ma się do tej gwarancji? Jak nagle znikną to kto będzie gwarantem? Nie ma pewności. Instalacja będzie ale za serwis trzeba będzie płacić. Czy ktoś o tym myśli przy wyborze, czy tylko sugeruje się ceną? Dla mnie to dość istotny aspekt. Do nowych nie mam zaufania. Wspomniany tu Hymon ma już swoje lata na rynku i to moim zdaniem firma warta zainteresowania. I PV to nie jedyna ich dziedzina w której działają.

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: stix » 03 kwie 2022, 14:14

jeśli chodzi o zakup paneli to warto skorzystać z kalkulatora konstrukcji PV można sobie wszystko dokładnie przeliczyć

Anna04
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 28 lis 2017, 6:55
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: Anna04 » 06 kwie 2022, 10:26

Warto skorzystać z usług firmy Multisolar , która biura ma w Poznaniu, ale obsługuje klientów z całej Polski. Można się umówić na bezpłatne konsultacje, podczas których wszystko wam wyjaśnią, wytłumaczą, zrobią wstępne obliczenia. Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia. Nam montowali panele w ubiegłym roku i jesteśmy z całej instalacji bardzo zadowoleni. Wszystkie prace poszyły sprawnie i terminowo.

Miler4
Aktywny
Aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:50
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: Miler4 » 13 kwie 2022, 7:40

Mam dom niedaleko Wrześni to wstawiałem jakiś czas temu pierwsze panele słoneczne w życiu po kontakcie z panem Arkadiuszem z energiasol. Własna energia elektryczna się przydaje. Docelowo w przyszłości zamierzam stworzyć instalację off grid. Na razie testowałem polecane przez nich komponenty i nie doszukałem się żadnych wad technicznych, czy spadków wydajności. Urządzenia domowe wyprodukowanym samodzielnie prądem spokojnie zasilisz. Dalej ciekawa opcja moim zdaniem.

JoannaZakopane43
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2022, 13:16
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: JoannaZakopane43 » 14 kwie 2022, 13:29

Montowałam instalację naziemną u mnie w firmie, prowadzę piekarnię i rachunki za prąd były dramatyczne. Trochę poszperałam i popytałam znajomych, którzy takie instalacje już montowali. Ostatecznie razem z mężem zdecydowałam się na zlecenie budowy firmie Techion - robili instalację u naszych sąsiadów a oni ich nam polecili. Szukałam firmy ,która zajęłaby się wszystkimi formalnościami no i też finansowaniem i dobrze wybraliśmy bo decyzja zdecydowanie nie należała do najłatwiejszych :P

Dudson
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:58
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: Dudson » 25 kwie 2022, 10:21

Wiem, że nawet wzory konkretne można wprowadzić na panele Invent, a to już dość unikalna perspektywa, nawet dla przedsiębiorstw zainteresowanych czymś nietypowym. Jestem zdania, że trzeba stawiać na innowacje teraz w branży OZE, a nie na standardowe panele.

budowlanka23
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2022, 17:51
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: budowlanka23 » 26 maja 2022, 0:06

Profesjonalna firma zajmująca się panelami fotowoltaicznymi to sunking. Miałam to szczęście korzystać z ich usług. Cała współpraca przebiegała tak jak sobie to wyobrażałam. Gdybym miała jeszcze raz korzystać z usług jakieś firmy i montować panele ponownie na pewno zdecydowałabym się na ponowną współpracę z nimi.

Onysz12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:15
Re: Jaka firma do paneli fotowoltaicznych

autor: Onysz12 » 02 cze 2022, 9:25

Wydaje mi się, że pod kątem wyceny i uczciwego podejścia to marka 4-ECO. Wszystko robią związane z odnawialnymi źródłami energii, czyli panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, a nawet instalacje klimatyzacji, czy czystej rekuperacji. Właśnie o to chodzi, żeby było kompleksowo, z dofinansowaniem, montażem, podłączeniem do sieci i tak przecież obowiązkowym. Spróbuj, bo właśnie realizują inwestycje na terenie całego kraju.


Wróć do „Instalacje fotowoltaiczne i panele słoneczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów