Możecie mi polecić dobrej jakości otwornice

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Możecie mi polecić dobrej jakości otwornice

autor: Kriss9 » 29 mar 2022, 8:23

Możecie mi polecić dobrej jakości otwornice, które będą w stanie pracować z blachą? Najlepiej jakieś, które będą w stanie pracować na różnych średnicach. Może jakiś sensowny zestaw pod tym kątem. Jak macie sprawdzone firmy, które oferują dobrej jakości narzędzia do wiercenia / otwornice to dajcie znać.

Dudson
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:58
Re: Możecie mi polecić dobrej jakości otwornice

autor: Dudson » 06 kwie 2022, 14:48

Z mojej perspektywy i doświadczeń z zakupami mogę polecić otwornice.com.pl. Firma Baxar ma faktycznie świetną bazę jeśli chodzi o otwornice, można także liczyć na ich pomoc przy wyborze, spore doświadczenie pracowników więc ułatwią wybór otwornic.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Możecie mi polecić dobrej jakości otwornice

autor: Baks » 23 maja 2022, 10:20

Bi-metal z firmy Draumet. Względnie tanie i bardzo wytrzymałe, kup sobie 2-3 rozmiary na próbę i gwarantuję, że później tylko je będziesz zamawiał.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów