Firma sprzątająca

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Triko
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 19:33
Re: Firma sprzątająca

autor: Triko » 16 mar 2022, 19:52

W wielu sytuacjach nie obejdzie się bez pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej. Przykładem jest usuwanie skutków pożaru i gdyby ktoś potrzebował pomocy przy sprzątaniu to polecam z mojej strony kontakt.

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Firma sprzątająca

autor: merigold » 22 maja 2022, 17:46

To i ja ze swojej strony powiem, że jeśli chodzi o sprawdzonych specjalistów w tym zakresie to jak najbardziej warto postawić na współpracę z firmą sprzątającą Axona z Warszawy. Solidnie podchodzą do wykonywanych prac, działają dokładnie i są terminowi. Na plus są też u nich konkurencyjne ceny i fakt, że oferują usługę ozonowania, które świetnie usuwa wirusy i bakterie, także to bardzo sensowny sposób na dezynfekcję biura, my z niego korzystamy.

Marko33
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:09
Re: Firma sprzątająca

autor: Marko33 » 21 wrz 2022, 22:50

Tylko że standardy poszły aktualnie tak bardzo w górę, że nie da się już prowadzić skutecznej firmy zajmującej się utrzymaniem czystości, bez spełnieniem poszczególnych wymogów. Właśnie dlatego moim zdaniem tak istotne będzie zaopatrzenie się w odpowiednie maszyny i detergenty. W internecie jest wiele różnych dostawców, więc nie powinno być z tym problemów. Widziałem na sklepie Impactsc zaawansowane technologicznie środki czystości. Myślę, że dzięki takiemu wsparciu, da się stworzyć sprawnie prosperującą firmę sprzątającą.

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Firma sprzątająca

autor: emsti » 20 paź 2022, 13:05

Od jakiegoś czasu korzystamy z takiej pomocy w naszym biurze. Jeśli szukacie dobrej firmy z Warszawy polecam kontakt z Inwemer:
Inwemer Warszawa 03-310 Warszawa ul. św. Jacka Odrowąża 15 tel.: +48 22 718 33 11

Firma ma duże doświadczenie oraz dysponuje wieloma pracownikami tak wieć są w stanie objąć opieką nawet wieksze obiekty.
W ofercie maja również zarządzanie nieruchomośćiami oraz okreslowe przeglądy techniczne. Firma posiada swoje środki czystości, tak wieć w tym względzie nic nas nie musi obchodzić.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Firma sprzątająca

autor: Baks » 28 paź 2022, 10:32

Czytam tak o tych firmach i się zastanawiam, czy lepiej wynajmować do tego ludzi, czy kupić po prostu dobry sprzęt do sprzątania. Takie na przykład rozwiązania firmy Karcher są wyśmienite do czyszczenia różnych powierzchni w bardzo szybkim czasie. Na blogu pestar-karcher jest to dokładnie opisane, także polecam lekturę.

Aneczka33
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2022, 12:57
Re: Firma sprzątająca

autor: Aneczka33 » 05 gru 2022, 10:49

Jeśli ktoś szuka sprawdzonej firmy do opróżnienia zagraconego lub zaniedbanego mieszkania to polecam Opróżnianie mieszkań, działają 24h/7 na terenie całej Polski. U mnie opróżniali zagracony strych i byłam bardzo zadowolona z efektów.

Mariusz68
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2022, 13:04
Re: Firma sprzątająca

autor: Mariusz68 » 05 gru 2022, 11:01

Jest coraz więcej firm sprzątających na rynku, ale warto wybierać taką, która jest sprawdzona. Ze swojej strony polecam firmę ozonujemy bo zajmuje się nie tylko sprzątaniem ale też specjalistycznym odkażaniem przez ozonowanie.

Karol58
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2022, 11:43
Re: Firma sprzątająca

autor: Karol58 » 06 gru 2022, 13:59

Jeżeli chodzi o firmy sprzątające to znam jedną godną polecenia, bo sam korzystałem z ich usług podczas sprzątania. Miałem pożar w mieszkaniu i wszystko było w opłakanym stanie. Najgorsze było zmywanie sadzy i pozbycie się dymu.

mirosławn
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2022, 11:48
Re: Firma sprzątająca

autor: mirosławn » 06 gru 2022, 14:12

Jak chodzi o specjalistyczne sprzątanie to faktycznie warto się skontaktować z firmą sprzątającą. Chyba najgorsze jest jednak sprzątanie po zgonach i tego raczej nikomu samodzielnie robić nie polecam. Wiadomo, potrzebna jest wiedza, odpowiedni sprzęt i przygotowanie do takiego sprzątania. Na koniec też obowiązkowo trzeba pomieszczenie zdezynfekować.

roksanam
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2023, 8:48
Re: Firma sprzątająca

autor: roksanam » 17 lut 2023, 9:34

Usługi sprzątające RWSC to idealne rozwiązanie nie tylko dla firm i bur, ale także osób, których czeka wielkie sprzątanie po remoncie.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów