Jaki płot szczelny 75mb - budżet 10 000 zł

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
mily943
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2022, 22:49
Jaki płot szczelny 75mb - budżet 10 000 zł

autor: mily943 » 12 maja 2022, 22:50

Witam ponownie Forumowiczów !

Mam do ogrodzenia działkę, na której stoi dom.

Działka jest przy skrzyżowaniu i zależy mi na szczelnym odsłonięciu się od stron ulic.

W związku z tym, że działka jest stosunkowo nisko, to płot musi mieć 210 cm wysokości ( i tak będzie mało ).

Ogrodzenia do zrobienia jest 75 mb.

W zeszłym sezonie miałem okazję i kupiłem tanio słupki calowe z grubościówki i zalałem je betonem.
Słupki są co około 2,3m odległości od siebie na wysokość około 1,6m.

Pierwotnie plan był taki, że do słupków przykręcę krawędziaki i do tego deski poziomo z bardzo małą szczeliną.
Dzisiaj dostałem wyceny za drewno sosnę niestruganą 15000 zł netto oraz 20000 zł strugana.

Jednym słowem - dramat. Już pogodziłem się z faktem, że muszę zaoszczędzić zarówno na materiale jak i na robociźnie i wszystko zrobić sam.

Aktualnie budżet na materiał wynosi 10000 zł.
Chciałem zapytać Was, jakie alternatywy widzicie w mojej sytuacji, żeby jeszcze nieco zejść z kosztów.
Może blacha albo jakieś inne materiały ?
Czekam na Wasze pomysły :)

Pozdrawiam

Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów