Uzupełnienie dziury w wylewce garażowej

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

TamTenDom
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2022, 21:41
Uzupełnienie dziury w wylewce garażowej

autor: TamTenDom » 28 kwie 2022, 21:56

Witam tak jak w temacie zrobiłem poprzedniego lata dużą wylewkę pod garaż blaszany będzie z tych ładnych dlatego zależy mi teraz na naprawie błędu. Albowiem będzie ich (garaży) dwa na jednej wylewce 4 x 6 razy dwa. Pomagał mi tata i jak mnie nie było zrobił szalunki nie popatrzyłem i środkowa deska do ściągania leci mi tak, że chcąc zachować te 25 cm od krawędzi nie jestem wstanie tego zrobić gdyż raz, że deska leci krzywo i w jednym miejscu wchodzi aż pod garaż a w drugim równo z blachą lub zostaje z 10 cm.

Boję się dwóch rzeczy, że woda będzie się tam wlewać i parować do garażu lub na blachę przez co grzyb i wilgoć i korozja.. A druga że jak będę kotwiczył to przecież się wszędzie uszczerbie. Dlatego chciałbym wydrzeć dechę i zalać to czymś co zwiąże i sklei. Garażu jeszcze nie postawiłem :? Wylewka zacierana.. Dodam, że jestem zielony więc proszę o dobre rady. Podłoże gruz -> piach zagęszczony -> folia -> 10-15cm c20 (b25)

Zdjęcie z metrówką pokazuje szerokość garażu więc jak widać trzeba go sporo przesunąć i się najdzie na deskę sciągającą lub będzie zbyt blisko.

Takie cosik znalazłem Sika MonoTop®-910 N ponoć tym się zalewa i maluje a potem na to beton leje i sklei. Ale nie wiem drogie to strasznie.
Załączniki
DSC_0113.JPG
DSC_0111.JPG
DSC_0109.JPG

TamTenDom
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2022, 21:41
Re: Uzupełnienie dziury w wylewce garażowej

autor: TamTenDom » 28 kwie 2022, 22:02

Tutaj dodam jeszcze jedno zdjęcie i jedno pytanie jak zabezpieczyć tutaj miejsce przed wypłukiwaniem?
Załączniki
DSC_0155.JPG
DSC_0152.JPG


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów