Domowe sposoby na rozgrzanie się. Gadżety do domu na jesień i zimę

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Domowe sposoby na rozgrzanie się. Gadżety do domu na jesień i zimę

autor: Redakcja » 11 kwie 2022, 11:53

Jesień i zima to pory roku, w których często przemarzamy. Przenikliwy ziąb na całym ciele nie tylko nie sprzyja naszemu samopoczuciu, ale również może Domowe sposoby na rozgrzanie się. Gadżety do domu na jesień i zimę >>
Redakcja

magnolia19878
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:42
Domowe sposoby na rozgrzanie się. Gadżety do domu na jesień i zimę

autor: magnolia19878 » 11 kwie 2022, 11:53

ciepły pled, gorąca herbata najlepiej z pomarańcza i goździkami i wełniane skarpetki
moyha-pled-otulajacy-bezowy-4.jpg

MajuniaMajka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2022, 11:15
Re: Domowe sposoby na rozgrzanie się. Gadżety do domu na jesień i zimę

autor: MajuniaMajka » 28 kwie 2022, 13:06

magnolia19878 pisze:ciepły pled, gorąca herbata najlepiej z pomarańcza i goździkami i wełniane skarpetki
moyha-pled-otulajacy-bezowy-4.jpg

:* KOCHAM TEN PLED

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 503
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Domowe sposoby na rozgrzanie się. Gadżety do domu na jesień i zimę

autor: Złotowłosa » 17 paź 2022, 9:05

Niektóre gadżety jakie mam, są rzadko używane. Myjka parowa od czasu do czasu - w sumie tylko graci. Miałam Mop elektryczny chyba z 6 razy na reklamacji, aż za ostatnim razem zagubiony przez kuriera, więc oddali kasę. Okna myje w 2 minuty,nie potrzebuje dodatkowego sprzętu ( teraz mam zwykła sciagaczke do wody). Ważne są srodki czystości jakie używamy,one najbardziej ułatwiają sprzątanie. Zastanawiam się nad robotem sprzatajacym ;)
Jeśli chodzi o kuchenne rzeczy, to nie mam nic, bo w sumie nie jestem dobrą kucharką :)

Jeśli chodzi o rozgrzanie się, to super sprawdza się u mnie tradycyjna farelka.

Nie jest droga do kupienia, a dobrze jest ją mieć - szczególnie na jesienne wieczory kiedy jeszcze nie grzeja a w łązience może być chłodno.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2022, 10:58 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Domowe sposoby na rozgrzanie się. Gadżety do domu na jesień i zimę

autor: Baks » 20 paź 2022, 11:07

Złotowłosa dla mnie nic lepszego od mopa FC 7 Karcher nie ma :D Sprzątanie z nim zajmuje dosłownie chwilę i efekty są mega.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Domowe sposoby na rozgrzanie się. Gadżety do domu na jesień i zimę

autor: Baks » 20 paź 2022, 11:08

A co do przydatnych gadżetów, to nagrzewnica biurkowa z Faster Tools'a jest mega, jeśli chodzi o dogrzewanie się przy pracy w warsztacie. Zawsze gdy zimno na dworze, to włączam ją sobie.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

Gotowe projekty domów