Nudny salon

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

airbrk
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2022, 17:12
Nudny salon

autor: airbrk » 11 kwie 2022, 17:23

Witam jakiś czas temu wprowadziłem się do nowego mieszkania. Poprzedni właściciel niedawno malował salon więc jego odświeżanie sobie odpuściłem. Teraz stwierdziłem że brakuje temu pomieszczeniu jakiegoś charakteru. Wszystkie ściany są białe, przez co wszystko tak jakby zlewa się ze sobą. Chciałbym żeby chociaż jedna ściana np. z rtv wyróżniała się jakoś. Nie mam pomysłu jaki kolor dać. Chciałbym po prostu żeby to wszystko ze sobą współgrało. Foto pomieszczenia.
Załączniki
20220411_172932.jpg
salon
20220411_172831.jpg
salon
20220411_171451.jpg
salon

magnolia19878
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2022, 9:42
Re: Nudny salon

autor: magnolia19878 » 12 kwie 2022, 12:06

Witaj,
A co powiesz na antracyt ? Nada przestrzeni nowoczesności :) może warto pomyśleć o roślinach ? pozdrawiam serdecznie

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Nudny salon

autor: e-Rzecznik_Magnat » 25 kwie 2022, 15:26

Szanowny Panie,
Jedną ze ścian można udekorować tynkiem mineralnym Magnat Beton Style. Salon zyska wówczas nowoczesny wygląd z industrialnym akcentem. Dzięki użyciu tynku można otrzymać ciekawy efekt dekoracyjny – wykończenie doskonale imitujące naturalny beton, z jego charakterystyczną strukturą, ubytkami i wżerami. Tynk dobrze komponuje się też z innymi materiałami wykończeniowymi. Pozostałe ściany można pozostawić białe lub pomalować w dopasowanym kolorze – proponuję skorzystać z testerów farb w saszetkach, żeby optymalnie dobrać kolorystykę.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów