zrobienie mebli pod wymiar w Katowicach?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
zrobienie mebli pod wymiar w Katowicach?

autor: Kriss9 » 24 mar 2022, 11:16

Jesteście może na bieżąco z tym jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o robienie mebli pod wymiar w Katowicach? Szukam kogoś kto będzie w stanie zająć się dla mnie pomieszczeniami biurowymi. Zależy mi na pięciu firmowych pomieszczeniach i recepcji, tak żeby to kompleksowo wyposażyć i zachować spójny charakter. Jak możecie coś poradzić to dajcie znać.

Miler4
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:50
Re: zrobienie mebli pod wymiar w Katowicach?

autor: Miler4 » 05 kwie 2022, 10:13

Ogólnie jeśli chodzi o moje doświadczenia to mogę polecić meblemad.pl. Świetna firma, która bardzo dobrze sobie radzi z wykonaniem mebli pod wymiar, można na nich liczyć.

Anita.K
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2022, 6:39
Re: zrobienie mebli pod wymiar w Katowicach?

autor: Anita.K » 14 kwie 2022, 6:49

Polecam Firmę AG Pan Krzysztof ma duże doświadczenie
W kilka minut zaplanował nasze meble
Ceny nie należą do najniższych ale jakość jest bardzo dobra .Robię kuchnie na 15 lat i dlatego zdecydowaliśmy się na lepsze materiały.
Fronty akrylowe w połysku blaty drewniane.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości

Gotowe projekty domów