Firma Usługowa "Błysk - Serwis" Agata Tomczak

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Maciej51
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2022, 14:26
Firma Usługowa "Błysk - Serwis" Agata Tomczak

autor: Maciej51 » 11 kwie 2022, 14:36


Maciej51
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2022, 14:26
Firma Usługowa "Błysk - Serwis" Agata Tomczak

autor: Maciej51 » 11 kwie 2022, 14:36

Brak słów :( Pani Agata jest osobą absolutnie niesłowną. Podjęła się zlecenia obsługi wynajmu apartamentu na morzem , po czym rozmyśliła się.... tyle, że o fakcie rezygnacji nie raczyła mnie poinformować. Przez 3 miesiące przetrzymywała klucze od apartamentu , nie wykonała umówionych prac a kiedy próbowałem się dodzwonić nie odbierała telefonu aż wreszcie zablokowała mój numer... Uprzedzając Państwa wątpliwości - byłem grzeczny , proszący i absolutnie nigdy, niczym nie uchybiłem tej Pani i nie miałem pretensji. Koniec końców musiałem jechać przez pół Polski , żeby podstępem odebrać klucze :/ Pierwszy raz w życiu spotkałem kogoś takiego , z całych sił , szczerze nie polecam jakichkolwiek kontaktów z tą osobą , w razie pytań chętnie opowiem ze szczegółami jak wygląda współpraca z tą Panią....


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

Gotowe projekty domów