UK

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
laik2304
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 05 maja 2012, 14:09
Lokalizacja: Bielsko Biała
UK

autor: laik2304 » 20 paź 2013, 19:37

Szukam informacji na temat pracy w GB.

Ktoś wie jak to jest z pracą dla inżynierów? magistrów?budownictwa w Wielkiej Brytanii??

Co należy wiedzieć?
Własne doświadczenia?

Pozdrawiam
Dawid2304

BudMen
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2013, 11:09
Re: UK

autor: BudMen » 21 paź 2013, 11:44

Znajomy miał już wyjechać ale zrezygnował -kiedy dowiedział się,że w każdej chwili budowa może stanąć i nie wiadomo jak z wypłatą i warunkami socjalnymi...

glaurung
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2014, 13:55
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: UK

autor: glaurung » 16 sty 2014, 14:46

staraj się szukać pracy na miejscu, w Polsce, przez sprawdzone i duże biura pośrednictwa pracy (nie chcę tu nikogo reklamować). zaoszczędzisz dzięki temu kasę na lokal i żarcie na miejscu, które będą ci potrzebne na czas znalezienia roboty. Z własnych doświadczeń wiem, że angole nie widzą niczego tak dobrze jak brytyjskiego dyplomu... jednak mam wielu znajomych którzy kończyli polskie uczelnie i znajdowali pracę w UK.... szlifuj język na tip/top i szukaj pracy przez angencję czy to w Polsce czy w UK.
glaurung.pl

matimatial
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 11:01
Re: UK

autor: matimatial » 04 maja 2020, 11:04

Pracę możesz poszukać w jobs center. Jeżeli chodzi o budowlankę to ważne żebyś miał angielskie uprawnienia Dobre kursy mają w tym ośrodku. Ja u nich robiłem kurs na wózek widłowy i na ładowarkę było ok

kasjuszmag
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 30 mar 2022, 19:20
Re: UK

autor: kasjuszmag » 31 mar 2022, 5:36

Może swój biznes, można w korzystnych warunkach wynająć wózek widłowy


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów