Zabudowa wanny i ścianka kabiny prysznicowej. Jak to zrobić i z czego

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Zabudowa wanny i ścianka kabiny prysznicowej. Jak to zrobić i z czego

autor: Redakcja » 05 lut 2018, 13:43

Wanny w naszych łazienkach najczęściej obudowujemy. Coraz częściej też – zamiast kabiny prysznicowej – decydujemy się na ściankę. Podpowiadamy... Zabudowa wanny i ścianka kabiny prysznicowej. Jak to zrobić i z czego >>
Redakcja

Dariusz46
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2017, 7:08
Zabudowa wanny i ścianka kabiny prysznicowej. Jak to zrobić i z czego

autor: Dariusz46 » 05 lut 2018, 13:43

Ja wymarzoną łazienkę urządziłem według wskazówek doradców z centrum http://www.bartycka24.pl/ i jestem naprawdę zadowolony z efektów, pełen futuryzm na miarę 2018 roku i dużo komfortu.

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Zabudowa wanny i ścianka kabiny prysznicowej. Jak to zrobić i z czego

autor: majeczkaa » 18 sty 2019, 22:48

Fajne sa kabiny walk-in, kupiliśmy taką w salonie Bokaro, maja tam spory wybór przeróżnych kabin.

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Zabudowa wanny i ścianka kabiny prysznicowej. Jak to zrobić i z czego

autor: Tomek5 » 08 mar 2022, 10:37

Słuchajcie a jak jest z kabiną walk in? Czy to dobry pomysł Czy nie zachlapię sobie łazienki?

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Zabudowa wanny i ścianka kabiny prysznicowej. Jak to zrobić i z czego

autor: tetate » 29 mar 2022, 13:06

Nie wiem jak trzeba się myć żeby zachlapać pół łazienki - mam dwa prysznice walki in, przy jednym szyba 90cm faktycznie trochę się chlapie, ale bez tragedii, drugi ma 110cm i jest świetny. Czyści się super taki prysznic pod każdym względem. Znajoma miala problem w bloku, sąsiad miał małe zacieki w suficie, okazało się że córka wyskrobała sylikon.
W łazience przy sypialni nie miałam drzwi, jesienią (nie grzało się w domu, ale normalnie było ciepło) pod prysznicem czułam mały chłodek. Po wstawieniu drzwi między sypialni i łazienka nie ma najmniejszego problemu.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości

Gotowe projekty domów