Uszczelnienie poliwęglanu

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kolektor77
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2022, 10:46
Uszczelnienie poliwęglanu

autor: kolektor77 » 23 mar 2022, 11:11

Mam prośbę o pomoc w doborze uszczdelniacza do poliwęglanu.

Mam szklarnię, w której grad wybił latem większość szyb, chcę teraz zamontować poliwęglan.
Niestety, ze względu na konstrukcję szklani nie moge użyć listew aluminiowych łączących tafle między sobą i muszę użyć jakiegoś środka klejącego tafle do istniejących profili stalowych, które kiedyś utrzymywały szyby.
Wiem, że ze względu na rozszerzalność termiczną poliwęglanu oraz możliwość reakcji niektórych środków z poliwęglanem, nie wszystkiego można użyć. Proszę o poradę co mogę zastosować, czytam i szukam w necie - może Tytan Aqua Protect (podobno elastyczny 300%) czy może Silicon Szklarski Penosil (ktoś mi polecał), czy może coś jeszcze innego. Będę wdzięczy na poradę.

Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów