Sztukateria; gzymsy, rozety, listwy przypodłogowe

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Sztukateria; gzymsy, rozety, listwy przypodłogowe

autor: Klimecki88 » 22 mar 2021, 15:53

Prowadzę luksusowy sklep z biżuterią i poszedłem w stronę aranżacji sztukaterią gipsową. Coś na zasadzie antycznego klimatu, pełna czystość, prestiż. Bardzo się sprawdziło. Wstępnie projekt konsultowałem z kilkoma pracowniami, a ostatecznie postawiłem na Decor Service z Warszawy ze względu na mnogość wzorów i know how montażowe. Ta aranżacja nie tylko wyróżniła mnie komercyjnie, ale ludzie przychodzą nawet zdjęcia porobić. Kilka razy ktoś mnie odwiedził i pytał, czy udzielę wywiadu, dlaczego taka, a nie inna aranżacja. Moim zdaniem, nawet z tego powodu warto. Jak chcecie się wyróżnić to tylko sztukateria.

AdamK131
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2022, 13:58
Re: Sztukateria; gzymsy, rozety, listwy przypodłogowe

autor: AdamK131 » 14 mar 2022, 14:00

Zamierzam niedługo wymieniać podłogę w domu i się zastanawiam nad wyborem firmy. Co myślicie o scalamid? Jakieś doświadczenia z tą firmą?

Anuszka1187
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2022, 9:53
Re: Sztukateria; gzymsy, rozety, listwy przypodłogowe

autor: Anuszka1187 » 25 sie 2022, 10:01

Ja polecam sztukaterię Mardom Decor. Listwy są bardzo dobrej jakości. Ja zamawiałam od nich. Maja tam dobre ceny i bardzo duży wybór


Wróć do „Materiały wykończeniowe - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów