Oklejanie czy malowanie starych mebli??

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
SarelErwee
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2022, 12:03
Oklejanie czy malowanie starych mebli??

autor: SarelErwee » 05 sty 2022, 13:43

Chcę zmienić wygląd kuchni, ale przy tym nie przesadzić z wydatkami dlatego też chce zmienić wygląd mebli, a nie kupować nowe i teraz mam dylemat czy lepiej meble kuchenne pomalować na biało czy okleić czy dać do profesjonalnej firmy która okleja meble ?


taniej na pewno mi wyjdzie gdy pomaluje bądź okleje sama , ale nie jestem przekonana co do trwałości ..proszę o pomoc

Verbena
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 25 wrz 2017, 9:07
Re: Oklejanie czy malowanie starych mebli??

autor: Verbena » 17 sty 2022, 12:35

Ja malowałam meble, bo oklejanie jest trudniejsze, zawsze może wyjść coś krzywo itp.

terechna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 02 sty 2022, 21:43
Re: Oklejanie czy malowanie starych mebli??

autor: terechna » 26 lut 2022, 21:50

U na znajomy stolarz z męzem wymienili fronty mebli i kuchnia jak nowa tanim kosztem. Duży wybór frontów i w metaliku, perle nawet, matowych, w połysku znaleźliśmy Frontline. Mają tu dobrej jakości fronty, krótki termin realizacji.

Niziolek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 gru 2020, 10:32
Re: Oklejanie czy malowanie starych mebli??

autor: Niziolek » 05 mar 2022, 0:17

Sam się od jakiegoś czasu zastanawiam. Póki co to malowałem specjalną farbą parapet. Wyszło OK, tylko, że jest trochę szorstki. Zastanawiam się, czy nie byłoby to lepsze, gdybym to okleił.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 69 gości

Gotowe projekty domów