Rdza na roślinach

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Rdza na roślinach

autor: Redakcja » 02 gru 2011, 11:25

Pozornie ta choroba grzybowa, zwana potocznie rdzą wygląda niegroźnie, ale powoduje widoczne szpecące uszkodzenia... Przeczytaj temat >>
Redakcja

siniak
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2011, 19:21
Rdza na roślinach

autor: siniak » 02 gru 2011, 11:25

Od paru sezonów walczę z chorobą porzeczek. Opryski niewiele pomagają, a do głowy mi nie przyszło że to może mieć związek z sosnami, które rosną w pobliżu i też na nich pojawiły się jakieś tajemnicze narośla! Wyglądają zupełnie inaczej niż to paskudztwo na porzeczkach, a to chyba ta sama rdza. Teraz tylko problem czego się pozbyć? Może uda się wyleczyć jedno i drugie, albo przesadzę porzeczki.

sarax
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2018, 10:37
Re: Rdza na roślinach

autor: sarax » 28 lut 2022, 20:54

Dlatego warto mieć skuteczny opryskiwacz sama używam i jestem zadowolona a przekonałam się jak uciążliwe mogą być szkodniki roślin domowych. Mam też pytanie, czy ktoś z forumowiczów orientuje się kiedy siać łubin na poplon? Druga ważna rzecz to kiedy powinien nastąpić wysiew łubinu żółtego?


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów