Szukam fachowców do kuchni na wymiar/ podkarpacie

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Andrzej1456
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:09
Re: Szukam fachowców do kuchni na wymiar/ podkarpacie

autor: Andrzej1456 » 08 maja 2017, 10:34

W Tarnowie jest fajny salon meblowy Krystan. Robią tam fajne meble do kuchni. Prawdziwi specjaliści. Sam u nich zamawiałem mebelki. Znalazłem ich w wyszukiwarce Max Kuchnie https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/krystan/. Przyjechali, zmierzyli, wykonali i zamontowali. Zobaczcie sobie ich przykładowe aranżacje. Może akurat znajdziecie coś dla siebie ;)

kazik.s
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2017, 9:37
Re: Szukam fachowców do kuchni na wymiar/ podkarpacie

autor: kazik.s » 27 sie 2017, 20:07

Widzę, że ile osób - tyle opinii i tyle firm. http://smolis-meble.pl/ z Twardogóry jest rewelacyjna, gdyby ktoś z tych okolic szukał. Według mnie cenowo w porządku i szybka realizacja zamówienia też ma znaczenie.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Szukam fachowców do kuchni na wymiar/ podkarpacie

autor: Złotowłosa » 14 wrz 2017, 9:31

Proponuję przejrzeć sobie mebelki w katalogu Black Red White

Tak tak, firma posiada meble nie tylko gotowe, ale również i na wymiar :) I to w bardzo wielu stylach, bo można tam znaleźć i meble angielskie. I meble w bardziej nowoczesnym typie....

Mają swoje salony i w Rzeszowie i w Przemyślu.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Szukam fachowców do kuchni na wymiar/ podkarpacie

autor: miki789 » 08 sie 2018, 8:26

Meble na wymiar zamawiałam od firmy Amak, na stronie amakmeble.pl jest do nich namiar, prowadzą też swój sklep. Mocne blaty, porządne nowoczesne zawiasy z lekkim cichym domykiem, kolor dokładnie taki jak chciałam i jak mi pasował do wystroju. Nie mam uwag.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Szukam fachowców do kuchni na wymiar/ podkarpacie

autor: Piotr1955 » 05 wrz 2018, 15:03

Wiem, że jak w amakmeble.pl zamówisz meble to przy okazji jest usługa montażu. Niestety nie każdy sklep z meblami działa w podobny sposób. Większość mebli musiałem samodzielnie składać niestety. To jest duże ułatwienie, dlatego zostawiam namiar. Jak masz możliwość to najlepiej stacjonarnie zamówić meble w Rzeszowie, bo wtedy transport jest od razu wliczony w cenę. Nic nie dopłacałem. Naprawdę opłacalna sprawa.

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: Szukam fachowców do kuchni na wymiar/ podkarpacie

autor: Marcepan33 » 30 lis 2018, 12:15

Szafkę na ubrania, taką mniejszą zamawiałem w pierwszym rzucie u producenta indecokrakow.pl, a później po ocenie jakości poszło już wszystko, czyli kuchnia, regały i inne drobne elementy wykończeniowe. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.

awwa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:51
Re: Szukam fachowców do kuchni na wymiar/ podkarpacie

autor: awwa » 30 lis 2019, 23:26

Stylowe i nowoczesne meble mają w janas Meble, nam właśnie ta firma wykonywała kuchnię na wymiar

joannaberlak
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 maja 2019, 18:27
Re: Szukam fachowców do kuchni na wymiar/ podkarpacie

autor: joannaberlak » 26 lut 2022, 11:07

Ja osobiście polecam meble od Pana Markowicza. Perfekcyjne wykonanie z dbałością o każdy detal.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 108 gości

Gotowe projekty domów