Czy można samemu założyć alarm?

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

tola88
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2021, 12:41
Re: Czy można samemu założyć alarm?

autor: tola88 » 18 paź 2021, 11:59

Zgadzam się - według mnie nie ma co samemu próbować, a zlecić to raz a porządnie solidnemu wykonawcy. Ja polecam Wam firmę Draftel, która oferuje system sygnalizacji włamania i napadu - w swojej ofercie prócz rozwiązań typu system sswin maja:
- systemy dostępu
- systemy sygnalizacji pożarowej
- systemy przywoławcze.

Zizo
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 sty 2022, 18:21
Re: Czy można samemu założyć alarm?

autor: Zizo » 30 sty 2022, 19:16

Zawsze można, pytanie czy warto? Wg mnie najlepiej zlecić takie prace jednak profesjonalistom. Ja mam doświadczenia z firmą mmatech i szczerze Ci polecam, jak jesteś z Warszawy lub okolic, bo naprawdę świetną robotę robią.

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Czy można samemu założyć alarm?

autor: budek11 » 03 lut 2023, 8:54

Ampio, ponieważ jest systemem o całkowicie rozproszonej inteligencji, czyli mega bezpiecznym pod kątem awarii systemu. Pomijając jego spore możliwości, rozbudowaną integrację i pokaźną ilość urządzeń w systemie. Każdy klient który chce programować sam, może bez problemu dostać konfigurator i dostęp do szkolenia online. Natomiast jest jeszcze coś co koledzy powyżej w komentarzach pominęli. Od roku każdy klient może sobie w prosty sposób programować dosyć zaawansowaną logikę w aplikacji mobilnej na telefonie lub tablecie
W przypadku automatyki profesjonalnej ciekawe rozwiązania oferuje firma Sabur.

macedonczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 wrz 2023, 9:55
Kontaktowanie:
Re: Czy można samemu założyć alarm?

autor: macedonczyk » 13 wrz 2023, 10:20

Pytanie czy warto zakładać samemu alarm, ja trochę się bałem ale z kolegą elektrykiem daliśmy radę.


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów