Dozownik do mydła

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

PIOTR307
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2016, 11:09
Dozownik do mydła

autor: PIOTR307 » 28 lis 2016, 12:10

Witam, w sprzedaży jest całe mnóstwo urządzeń zwanych dozownikami do mydła. Zastosowanie w łazience nie wyklucza by stosować je w takich pomieszczeniach jak kuchnia...czy nawet garaż, by umyć dłonie po pracach ogrodowych lub naprawie samochodu. Chcę sobie kupić właśnie taki do opisanego wcześniej garażu.
Mój wybór padł na metalowy dozownik o pojemności 500 ml.
Zastanawiałem się nad tańszym, plastikowym rozwiązaniem ale biorąc pod uwagę fakt iż macham w okolicy dozownika różnymi narzędziami przekonał mnie o metalowym modelu tego urządzenia. Ciekaw jestem rozwiązań dozowników łokciowych i automatycznych. Przemawiają za nimi takie opcje jak bezdotykowa aplikacja mydła ewentualnie przy użyciu łokcia. Zachował bym wtedy dozownik w ,, czystym,, stanie, szczególnie po naprawie samochodu, kiedy ręce mam upaprane w smarach.
Miał ktoś w użytkowaniu takie dozowniki?

katherine87
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 05 lis 2016, 21:12
Re: Dozownik do mydła

autor: katherine87 » 20 gru 2016, 16:44

Ja mam takie coś właśnie jak dozownik do mydła i dość dobrze się sprawdza w mojej łazience.

MeduzaD
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 04 cze 2013, 9:04
Lokalizacja: Śląsk
Re: Dozownik do mydła

autor: MeduzaD » 27 gru 2016, 20:50

Victoria się nazywa, estetyczne chromowane wykonanie.

Obrazek

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Dozownik do mydła

autor: arek_ch » 08 maja 2018, 20:49

Szukając dozownika do mydła, warto zajrzeć do firmy http://lineatrade.net/produkty/dozowniki-mydla zajmującej się ich sprzedażą. W swojej ofercie posiadają dozowniki, które są automatyczne, jak i te które nie są. Oferuje spory ich wybór, a znajduje się w Zabrzu przy ulicy Wolności 68.

morika
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2018, 14:18
Re: Dozownik do mydła

autor: morika » 17 maja 2018, 13:37

Ja kiedyś kupowałam takie dozowniki prawie w hurtowych ilościach, ale większość z nich albo po krótkiej chwili już mi się nie podobała albo odmawiała posłuszeństwa. Więc zupełnie z nich zrezygnowałam, ale może teraz są już takie akcesoria, które spełnią wszystkie moje oczekiwania, choć jeszcze takich nie znalazłam i od dłuższego czasu też nie patrzę w ich kierunku

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: Dozownik do mydła

autor: Ulfar » 01 paź 2018, 9:37

Hm. Dobre dozowniki, jak i mydło ma taka firma jak Dreumex. Przynajmniej tej firmy, używa się u mnie w pracy. Myślę, że warto się zapoznać z ich produktami.

pleple
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 13 gru 2017, 9:50
Re: Dozownik do mydła

autor: pleple » 15 paź 2018, 19:46

A nie łatwiej byłoby kupić mydło w pojemniku z dozownikiem: https://krainablasku.eu/pol_m_Katrin_Mydla-odswiezacze-962.html ? Dużo łatwiejsze w użyciu, bo po opróżnienia pojemnika zakładasz nowy, a nie bawisz się w przelewanie i rozlewasz połowę opakowania do umywalki- oj nie raz mi się zdażyło że tylko połowa mydła wylądowała tam gdzie miała ;) Trzeba sobie trochę życie upraszczać!

mirek1203
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2018, 11:20
Re: Dozownik do mydła

autor: mirek1203 » 06 lis 2018, 11:23

PIOTR307 pisze:Witam, w sprzedaży jest całe mnóstwo urządzeń zwanych dozownikami do mydła. Zastosowanie w łazience nie wyklucza by stosować je w takich pomieszczeniach jak kuchnia...czy nawet garaż, by umyć dłonie po pracach ogrodowych lub naprawie samochodu. Chcę sobie kupić właśnie taki do opisanego wcześniej garażu.
Mój wybór padł na metalowy dozownik o pojemności 500 ml.
Zastanawiałem się nad tańszym, plastikowym rozwiązaniem ale biorąc pod uwagę fakt iż macham w okolicy dozownika różnymi narzędziami przekonał mnie o metalowym modelu tego urządzenia. Ciekaw jestem rozwiązań dozowników łokciowych i automatycznych. Przemawiają za nimi takie opcje jak bezdotykowa aplikacja mydła ewentualnie przy użyciu łokcia. Zachował bym wtedy dozownik w ,, czystym,, stanie, szczególnie po naprawie samochodu, kiedy ręce mam upaprane w smarach.
Miał ktoś w użytkowaniu takie dozowniki?


Ja miałem i polecam!

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: Dozownik do mydła

autor: zmarzlak » 14 mar 2019, 8:54

Dozowniki do mydła do tolet publicznych czy po prostu do łazienki w firmie ole.pl. Są tam też suszarki do rąk, wyposażenie łazienek dla niepełnosprawnych itd.

Damina90000
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:47
Re: Dozownik do mydła

autor: Damina90000 » 08 lis 2019, 12:42

Na ezaopatrzenia.pl mozna zdobyć fajne dozowniki w dobrych cenach, polecam.

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Dozownik do mydła

autor: Derryll » 15 kwie 2020, 16:03

Szeroki wybór dozowników znajdziesz także w ofercie firmy lineatrade.net. Zamówiłem stamtąd dozowniki mydła piankowego oraz dozowniki łokciowe. Urządzenia są wykonane staranie, dzięki czemu gwarantują łatwe i bezawaryjne działanie.

Tadzik23
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:01
Re: Dozownik do mydła

autor: Tadzik23 » 17 kwie 2020, 11:09

Polecam WF-063 HIG - od jakiegoś czasu sam używam i jestem naprawdę zadowolony! :D

Kazikdobry
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:07
Re: Dozownik do mydła

autor: Kazikdobry » 12 sty 2022, 13:58

Damina90000 pisze:Na ezaopatrzenia.pl mozna zdobyć fajne dozowniki w dobrych cenach, polecam.


Dzięki za link -z chęcią zapoznam się z ofertą!

Awatar użytkownika
MaCzeR
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:26
Re: Dozownik do mydła

autor: MaCzeR » 09 lut 2022, 13:59

Moja babcia używa dozownika do mydła w kuchni do płynu do mycia naczyń :)


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 58 gości

Gotowe projekty domów