Uwaga na firmę Witmaninvest Sp. z o.o. Krzysztof Sydor

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

pit_ek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2022, 11:28
Uwaga na firmę Witmaninvest Sp. z o.o. Krzysztof Sydor

autor: pit_ek1 » 09 sty 2022, 11:30

Ostrzegam przed firmą Witmaninvest Sp. z o.o. z Łodzi. Pan Krzysztof Sydor wykonywał u mnie w 2021 roku prace remontowo-budowlane. Ustaliliśmy czas realizacji na 3 msc i wpłatę pokaźnej zaliczki. Niestety zarówno jakość, jak i tempo prac przez cały czas ich trwania pozostawały delikatnie mówiąc wiele do życzenia. Pan Krzysztof nie dysponuje stałymi pracownikami, jest ciągła rotacja, a osoby przysyłane na inwestycję nie miały wiele wspólnego z budownictwem. Pracownicy p. Krzysztofa piją podczas pracy. Po ponad 3 msc i żenującym podejściu do wykonywanych robót rozstałem się z p. Krzysztofem, który odmówił zwrotu choćby części niesłusznie pobranego zadatku. Straciłem czas i pieniądze. Czuję się oszukany. Odradzam!

Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów