Jak sprzedajecie oświetlenie

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Jak sprzedajecie oświetlenie

autor: Szydlak » 10 mar 2021, 10:45

W jakiej formule waszym zdaniem najlepiej sprzedawać oświetlenie, wyłącznie designerskie projekty, raczej klasa premium. Wszystkie doświadczenia mile widziane.

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Jak sprzedajecie oświetlenie

autor: Klimecki88 » 23 mar 2021, 13:29

Rozpocząłem sprzedaż w modelu dropshippingowym przez Sollux Lighting i dobrze mi idzie. Niektóre lampy sprzedają się lepiej od innych. Mam fajny układ sklepu. Doradzam klientom indywidualnie, bo znam się na wykończeniu wnętrz. Piszę poradniki i buduję wiarygodność wokół tej grupy produktów. Na razie najlepsze warunki w branży, dropshipping zdecydowanie odpowiedzialny.

Dudson
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:58
Re: Jak sprzedajecie oświetlenie

autor: Dudson » 03 sty 2022, 8:25

Współpracuje od wielu lat z firmą AT dlatego też mogę ją w pełni polecić jako rzetelnego i sprawdzonego dostawcę nie tyle elektryki ale i chemii gospodarczej czy też art. Spożywczych.]


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów