Zasłony czy rolety do pokoju?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marzenka85
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2021, 2:39
Re: Zasłony czy rolety do pokoju?

autor: marzenka85 » 11 lis 2021, 2:43

Miałam wiele lat w domu rolety, ale znalazłam nowoczesne i piękne zasłony za niedługo się przeprowadzam i zdecydowanie ponownie zakupie zasłony, do rolet już nie wrócę.

Feliks86
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2021, 7:19
Re: Zasłony czy rolety do pokoju?

autor: Feliks86 » 15 lis 2021, 7:34

Zdecydowanie wybrałbym rolety — najlepiej takie z gumy. Są stosunkowo praktyczne i po zasłonięciu nie widać prześwitu.

Merry
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 wrz 2021, 13:37
Re: Zasłony czy rolety do pokoju?

autor: Merry » 07 gru 2021, 4:52

A do jakiego konkretnie pokoju? Bo ja osobiście rpzeczytałam wiele artykułów w temacie jak dobrać odpowiednio osłony na okna dla konkretnych pomieszczeń. np. do pokoju dzienniego, czy może interesują Ciebie rolety do pokoju dziecięcego ? Ja bardzo fajne wybrałam w sklepie Lestore i polecam zajrzeć, żeby porównać ceny.

Awatar użytkownika
MaCzeR
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:26
Re: Zasłony czy rolety do pokoju?

autor: MaCzeR » 08 gru 2021, 14:05

Ani jedno, ani drugie - w mojej opinii okiennice wewnętrzne to najlepszy wybór. Łatwo się je czyści, chronią przed zimnem zimą i gorącem latem, a dodatkowo mogą stanowić świetny element dekoracyjny naszego wnętrza :) Polecam się zastanowić nad tym rozwiązaniem.

ewunia111
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 gru 2021, 8:43
Re: Zasłony czy rolety do pokoju?

autor: ewunia111 » 08 sty 2022, 19:50

Lepsze będą plisy okienne :) Zerknij sobie do Nafi - tam wybór jest ogromny kolorów i tkanin. A plisy będą o tyle lepsze że sobie je można ustawić na oknie np od dołu :)

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Zasłony czy rolety do pokoju?

autor: Kayac » 14 lut 2023, 7:03

Moim zdaniem wszystko zależy od tego jakie jest pomieszczenie, co jest dla nas wygodne. Co nam się podoba ;)
Sama mam obecnie jedynie zasłony plus firany. Wszystko wisi na żabkach na szynie, tak wiec jest wygodne. Nie mam rolet ( mieszkam w domu jednorodzinnym, podejrzewam, ze jakbym mieszkała w bloku to bym się nad tym rozwiązaniem zastanowiła).

Od siebie polecam zerknąć sobie do Voppi.

W sklepie jest spory wybór takich zasłon :)

SpecOdWszystkiego
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 07 gru 2022, 21:00
Re: Zasłony czy rolety do pokoju?

autor: SpecOdWszystkiego » 09 mar 2023, 7:59

Jak dla mnie tylko rolety dzień/noc!

Marek.s84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 94
Rejestracja: 23 lut 2018, 8:50
Re: Zasłony czy rolety do pokoju?

autor: Marek.s84 » 03 paź 2023, 16:17

W moim odczuciu najlepiej wybrać rolety zewnętrzne – dają większe poczucie bezpieczeństwa i nie zajmują miejsca wewnątrz pomieszczenia. Polecam kontakt z firmą Empol z Wrocławia, która chętnie doradzi, jakie rozwiązanie najlepiej wybrać. My zamawialiśmy u nich okna wraz z roletami i jesteśmy bardzo zadowoleni. Produkują stolarkę w sprawdzonych systemach Schuco, a także pomagają dobrać odpowiednie rozwiązania przeciwsłoneczne i wszystko na koniec montują. Cała operacja przebiegła bardzo profesjonalnie i sprawnie.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości

Gotowe projekty domów