akumulator

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kladyn
Aktywny
Aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 27 kwie 2015, 14:43
akumulator

autor: kladyn » 04 sty 2019, 11:43

W pomieszczeniu gospodarczym mam monitoring, różne sprzęty mam i w dodatku moja znajoma powiedziała że firma DVS sprzedaje akumulatory z zasilaniem awaryjnym, bo jej też się popsuło.

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: akumulator

autor: Gramin » 04 sty 2019, 14:52

Fajnie, że się nam pochwaliłeś tą wiadomością. :?
Silver Service - usługi sprzątające

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: akumulator

autor: walery p » 30 sty 2019, 11:47

Z akumulatorów do aut ja polecam te od marki autopart. Kupowałem od nich akumulator do osobówki Galaxy Silver (zredukowany efekt samowyładowania, zmniejszone zużycie wody w trakcie eksploatacji, wkładka antywybuchowa oraz centralne odpowietrzenie, wskaźnik stanu naładowania akumulatora). Polecam, a mają też akumulatory do ciężarówek, kamperów, maszyn rolniczych, ciągników etc.

oświetleniowiec
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 gru 2018, 9:46
Re: akumulator

autor: oświetleniowiec » 18 mar 2019, 9:19

Cześć!
Jeśli szukacie dobrej jakości akumulatorów do elektronarzędzi to polecam sprawdzić ładowarki akumulatory i zasilacze Ryobi. Mają naprawdę szeroką ofertę, a wszystkie produkty charakteryzują się świetną jakością. Sprawdźcie sami! :D

DariuszKowalski
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2019, 20:56
Re: akumulator

autor: DariuszKowalski » 15 maja 2020, 14:16

Mi ostatnio polecił mechanik produkty autopart i powiem Wam, że zamówił mi akumulator i jestem bardzo zadowolony także polecam

maariaaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2016, 15:49
Re: akumulator

autor: maariaaa » 27 lis 2021, 22:47

W tym temacie musiałabym zapytać się swojego mechanika, bo szczerze? Średnio czuję się w tematach motoryzacjnych.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów