Zlew kuchenny - jaki jest najlepszy?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kolbek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2018, 14:05
Re: Zlew kuchenny - jaki jest najlepszy?

autor: Kolbek » 14 lut 2019, 0:16

Wszystko zależy od tego jakie macie wymagania, czego oczekujecie od zlewozmywaka a także w jakim stylu macie urządzoną kuchnie, bo inny zlewozmywak będzie pasował do wnętrza industrialnego a inny do glamour. Ja bardzo lubię zlewozmywaki ceramiczne a zwłaszcza zlewozmywaki ze sklepu completo.pl , które możecie podejrzeć tutaj https://www.completo.pl/pol_m_Kuchnia_Zlewy-kuchenne_Zlewy-ceramiczne-284.html . Sami zobaczcie i przekonajcie się jakie są piękne.

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: Zlew kuchenny - jaki jest najlepszy?

autor: Theodor99 » 22 wrz 2019, 17:03

Polecam zakup stalowego. W firmie Kuchinox kupiłem jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem w zestawie z syfonem. Łatwo myje się w nim większe garnki czy blachy.

Awatar użytkownika
rolfson.flavie
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2019, 17:42
Re: Zlew kuchenny - jaki jest najlepszy?

autor: rolfson.flavie » 23 wrz 2019, 17:48

Dzięki za polecenia!

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Zlew kuchenny - jaki jest najlepszy?

autor: tetate » 22 lis 2021, 14:49

Koleżanka poleca mi do kuchni zlewozmywak granitowy . Wiem, że czarne zlewozmywaki mogą być uciążliwe w czyszczeniu i trzeba je olejować, ale jeżeli ktoś z Was ma tu taki to proszę o opinię. Dodam tylko, że kosztuje on ok 1000 zł. Koleżanka jest projektantką wnętrz i sama takiego nie posiadała.
Chodzi mi o to czy ktoś może się wypowiedzieć kto ma zlewozmywak granitowy czyli taki , który ma przynajmniej 70%granitu w składzie:) ten ma 80%

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Zlew kuchenny - jaki jest najlepszy?

autor: Kayac » 23 lis 2021, 7:13

My użytkujemy taki zlew ponad 2 lata. Szczerze polecam, olejowalam raz ale nie jest to potrzebne. Kamień osadza sie na wszystkich zalewach ale najlepszym środkiem jest wówczas ocet super sprawdza sie tez wbudowany pojemnik na płyn do naczyń. Też obawiałam sie i czytałam różne opinie nt. czarnych zlewów ale jestem bardzo zadowolona.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów