Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Slaski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2017, 9:56
Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

autor: Slaski » 29 cze 2017, 10:14

Szukam dobrze wykonanych z solidnych materiałów wysokiej jakości drzewa dębowego kompletów meblowych do pokoju dziennego wraz ze stołem oraz krzesłami. Najlepiej wszystko w tym samym stylu z drewna dębowego olejowanego. Polecicie coś gdzie mogę się rozejrzeć w woj. dolnośląskim a najlepiej Wrocław?
Zależy mi na producentach ze względu na niższe ceny..

merol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 26 lip 2011, 8:14
Re: Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

autor: merol » 29 cze 2017, 10:29

Sprawdź ofertę producenta Hugon, który ma sklep we Wrocławiu w Domarze przy ul. Branibowskiej. Znajdziesz tam zestawy, które mogą Ciebie zainteresować przede wszystkim są to meble dębowe i bukowe olejowane lub bielone.

Obrazek

Seart Meble z Drewna
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 29 maja 2017, 10:00
Re: Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

autor: Seart Meble z Drewna » 29 cze 2017, 12:21

Stylowe meble z drewna dębowego można znaleźć tu: seart.pl

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

autor: viki42 » 11 lip 2017, 17:27

A tylko dębowe Cię interesują? Może warto porównać różne materiały i różne oferty? W Rubin Meble na przykład znajdziesz duży wybór atrakcyjnych mebli. Myślę, że meble to na tyle duża inwestycja, że warto rozważyć wszystkie opcje.

Awatar użytkownika
Pawelek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 24 wrz 2011, 19:39
Lokalizacja: Luton
Re: Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

autor: Pawelek11 » 31 lip 2017, 20:47

Hugon to znany producent mebli dębowych, sprawdź salon we Wrocławiu, warto. :)

koperek7745
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 kwie 2017, 9:36
Re: Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

autor: koperek7745 » 20 wrz 2017, 14:32

Godny polecenia jest Janas według mnie. Prowadzą swoją stronę na meblejanas.eu. Firma jest z Cieszyna ale wiem że mają swoje oddziały jeszcze w innych miastach. Dobra obsługa, szybki kontakt, projekt zrobiony na czas. Przy montażu bardzo fajnie sobie poradzili, bez niszczenia mieszkania, żadnych obcierek na ścianach, wszystko fachowo skręcone.

Awatar użytkownika
Dan Camtes
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 10 mar 2018, 10:31
Re: Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

autor: Dan Camtes » 10 mar 2018, 10:58

Meble dębowe wykonuje firma Meble Dąbz okolic Radomska. Salon mają jedyny producenta w C.H Towarowa 22 w Warszawie, ale wysyłają gotowe meble w całości na całą Polskę. Kolekcje ładne. Musisz sprawdzić meble-debowe.com

Krzesła z litej deski mają chyba najtańsze w Warszawie bo już od 390 zł. Stoły rozkładają się bardzo łatwo, ogółem jest co oglądać na miejscu i porównywać do innych wystawców w C.H Towarowa 22.

Co ważne można z nimi troche ponegocjować. Ja urwałem 10%

Obrazek

marcin77W
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2021, 13:56
Re: Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

autor: marcin77W » 22 lis 2021, 13:13

Bardzo ciekawe meble dębowe możesz zakupić w firmie Meble Siudy. Mają tam mnóstwo szaf, witryn, stołów oraz wiele wiele więcej. Ja upatrzyłem sobie taką komodę z drewna debowego napoli. Mają naprawdę dużo mebli dębowych do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie

Fikol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 28 cze 2022, 7:57
Re: Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

autor: Fikol » 12 lip 2022, 10:18

Drewnem dębowym i jego obróbka oraz meblami z dębu zajmuje się firma Meble Revia.

zbysiu12345
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 29 lip 2023, 17:00
Kontaktowanie:
Re: Meble dębowe najlepiej producent z Wrocławia

autor: zbysiu12345 » 29 lip 2023, 17:09

dębowe meble starczą na kilka pokoleń świetne rozwiązanie, nie to co płyta wiórowa...


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów