Jakie meble kupiliście do siebie

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Miler4
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:50
Jakie meble kupiliście do siebie

autor: Miler4 » 12 sie 2021, 7:43

Jakie meble kupiliście do siebie, czy jesteście zadowoleni i z jakiego powodu takie, a nie inne?

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Jakie meble kupiliście do siebie

autor: Maciuszek87 » 26 sie 2021, 12:28

Najmodniejsze meble do salonu dostępne w okolicach Warszawy megismeble.pl/Salon-c86, do tego wysoko oceniane w niektórych katalogach dotyczących nowoczesnych aranżacji. Masz wybór pomiędzy meblami skórzanymi, albo tapicerowanymi. Od siebie zalecam tapicerowane, bo więcej możliwości aranżacyjnych, pod kątem kolorystycznym. Przy okazji w tym sklepie doradza Ci bezpośrednio doświadczony projektant. Można stworzyć mebel od absolutnych podstaw.

LILKA234
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2021, 8:25
Re: Jakie meble kupiliście do siebie

autor: LILKA234 » 23 wrz 2021, 8:40

ja kupiłam hokery, a moja mama kupiła lustro do łazienki chociaż trochę się bała zamawiać lustro przez internet, przyjechało całe i piękne :wink:

bochacka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2021, 21:10
Re: Jakie meble kupiliście do siebie

autor: bochacka » 23 wrz 2021, 21:29

Solidne , drewniane meble kupilismy, ale i kuchnię nam na wymiar.

Onysz12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:15
Re: Jakie meble kupiliście do siebie

autor: Onysz12 » 19 lis 2021, 12:09

Jeśli będziesz chciał mieć meble, które będą świetnie się prezentować, wykonane będą na wymiar i jednocześnie w rozsądnej cenie to polecam ewentualnie kontakt z firmą LUVIOmeble.pl. Korzystałem z ich usług jeśli chodzi o wykonanie kuchni i szaf w zabudowie i ogólnie jestem zadowolony z tej oferty, bardzo fajnie wszystko przygotowane, w zgodnie z tym jakie miałem oczekiwania co do stylistyki mebli.

Massimo2099
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2021, 12:16
Kontaktowanie:
Re: Jakie meble kupiliście do siebie

autor: Massimo2099 » 19 lis 2021, 13:30

Nie powinieneś sugerować się tym co kto kupił.

Dudson
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:58
Re: Jakie meble kupiliście do siebie

autor: Dudson » 28 lut 2022, 14:58

Ogólnie jeśli chodzi o moje doświadczenia to mogę polecić meblemad.pl. Świetna firma, która bardzo dobrze sobie radzi z wykonaniem mebli pod wymiar, można na nich liczyć.

Zenon4
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 27 lip 2021, 8:32
Re: Jakie meble kupiliście do siebie

autor: Zenon4 » 05 mar 2022, 11:22

Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, często korzystam z tej opcji. Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty sklepu internetowego z meblami, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ława stolik do salonu i wiele innych produktów w świetnej cenie.

jadwigaka
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2022, 15:47
Re: Jakie meble kupiliście do siebie

autor: jadwigaka » 18 kwie 2023, 11:08

Nie wiem jak wy, ale ja zazwyczaj meble zamawiam przez internet ze sprawdzonych stron. Dodatkowo, myślę, że najlepiej wybierać meble do salonu od producenta, bo wtedy macie pewność, że zostały one stworzone z dbałością o najmniejszy szczegół i wytrzymają wam przez wiele lat w nienagannym stanie. Sama powoli rozglądam się za nowymi meblami do mojego mieszkania i tym razem postawię chyba na biały półmat. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek mieliście coś podobnego w swoim wnętrzu i jak się wam one sprawdzają.

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Jakie meble kupiliście do siebie

autor: Klimecki88 » 08 gru 2023, 13:54

Na Luvio Meble może coś znajdziesz? Gdzieś mi śmignęła ostatnio ich reklama i o ile dobrze pamiętam, własnie meble łazienkowe tam były.  Poczytaj sobie, sprawdź opinie, a najlepiej uderzyć bepzośrednio do nich - myślę, że od tego zacznij. Powodzonka :) 


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów