Która pralka lepsza (electrolux vs haier)

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

uberas
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 18:10
Która pralka lepsza (electrolux vs haier)

autor: uberas » 28 paź 2021, 18:15

Dzien dobry,
Chciałbym prosić Was o poradę, czytałem o różnych częściach rozbieralnych, naprawialnych, rdzy itp lecz niestety nie za duzo zrozumialem. Czytalem takze opinie uzytkownikow - i tu i tu zdarzają się negatywne opinie o popsuciu sie dozownika plynu czy czegos takiego w pierwszych miesiacach uzytkowania.
Co będzie lepszą opcją:
Ten electrolux klasy C + jakas suszarka z pompa ciepla
-Pralka Whirlpool FFB 9448 BSV PL 1099PLN
czy ten Haier z wbudowana klasa A prania i D suszenia
-Pralko-suszarka HAIER HWD80-B14979-S 2389PLN

Dodam tylko, że suszyć zamierzam sporadycznie(a nawet moge się obejść bez) i Haier jest slim, a moja lazienka w bloku nie jest za duza.

Szczerze mówiąc jestem rozbity i dlatego szukam tutaj porady - czy HAIER jest tak super o wiele lepsza pralka z dluzsza gwarancja, że warto dopłacić?

Pozdrawiam

Interno
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2404
Rejestracja: 05 lis 2008, 22:07
Re: Która pralka lepsza (electrolux vs haier)

autor: Interno » 29 paź 2021, 11:12

Po wiedze radzę się udać do serwisantów na forum elektroda.
Jeśli suszarka to wyłącznie jako odrębne urządzenie.
Pralko-suszarki często pada łożysko od strony suszenia.

pistachio
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 06 paź 2020, 9:24
Re: Która pralka lepsza (electrolux vs haier)

autor: pistachio » 17 lis 2021, 23:33

mam sprzęt Electrolux z linii perfectCare, sprawdza się w 100%, zero problemów z awariami, urządzenie jest ciche i latwe w obsłudze, użytkowane jest intensywnie i wszystko działa wzorowo


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów