Przyłącze prądowe do dzierżawionej działki

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

szymekPlock
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2021, 10:43
Przyłącze prądowe do dzierżawionej działki

autor: szymekPlock » 05 lis 2021, 10:57

Witam
Jestem dzierżawcą działki od zarzadu wód polskich we włocławku , i chciał bym do niej przyłaczyc prąd niskonapięciowy jednofazowy , ale jako dzierżawca potrzebna jest zgoda własciciela pisemna ale wody polskie takiej mi nie dadzą, musi to byc na zasadzie ze energa musi zwrócic sie do wod polskich o podłączenie pradu do tej działki , czy moze miał ktos podobny problem. Druga sprawa jest taka ze złozyłem wniosek do energa o warunki przyłączenia i dostałem odp w formie 2x umowy o przyłączenie prądu , problem w tym że pani specjalistka w energa kazała mi jak ten prada podłączyc do budynku ale na dzaiłce zadnego budynku nie ma i ja mówiłem o tym w enerdze że jest tylko domek narzędziowy drewniany 3x3 m ale pani powiedziała ze nie ma możliwości wolno stojącej skrzynki a w umowie jest ze mam dostarczyć zezwolenie/zgłoszenie na budowe i plany zagospodarowania działki , a ja bym chciał tylko skrzynkę prądowa na działce wolnostojącą czesto sa działki do kupienia które są juz uzbrojone w prąd etc. czy może ktoś mógł by mi pomoć, z góry dziekuję
Pozdrawiam

Interno
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2404
Rejestracja: 05 lis 2008, 22:07
Re: Przyłącze prądowe do dzierżawionej działki

autor: Interno » 05 lis 2021, 13:16

Zacznij od dołu poszukaj wykonawcy co realizuje takie zadania dla PGE.


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów